Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egyáltalán peteérésem?...

Van egyáltalán peteérésem? Hőgörbe lent.23-ára nem várom. Légyszi nézzétek meg, mert nem tudom értelmezni.

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom kért, hogy kezdjem el írni az ébredési hőmet. Ha nincs peteérésem, azt látni fogjuk... Nagyon szeretném tudni,e miatt nem jön-e össze egy éve a baba.

Köszönöm a válaszokat!



#peteérés hőgörbe ovuláció
2012. szept. 16. 13:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
igen ugy van én a ciklusnapot irtam :p mégegyszer bocs
2012. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetés. Lehet, hogy félreértettük egymást. Én a naptár szerinti (augusztus 5-6) ra gondoltam. 16-a ma van. Nincs még végig írva a ciklus, de nagyon kíváncsi vagyok már...
2012. szept. 16. 13:30
 13/29 anonim ***** válasza:
igen igy már nagyon esélyes a dolog,szoritok neked
2012. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Egyébként szép magasra felment a hőd, lehet baba lesz belőle.

De majd 4 nap múlva kiderül:)

2012. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, mit mondjak.... :) Én csak arra voltam kíváncsi, van-e egyáltalán peteérésem, most meg úgy látjátok a hőgörbén, hogy akár baba is lehet???? Ez több lenne, mint jó hír!

Nagyon köszönök minden választ!

2012. szept. 16. 13:34
 16/29 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is volt peteérésed és szépen felment a hőd. :) A görbéd kisértetiesen olyan mint az enyém, én is szept. 23-ra nem várom, ebben a hónapban kezdtem el én is hőmérőzni és a ciklus.hu szerint a hőmérsékleti infók alapján nekem is szept. 6-ra tette az ovulációt. Ezzel csak az a bajom, hogy én későbbre vártam volna az ovut és csak másnap tudtunk együtt lenni a párommal. De nekem is fent van még a hőm, úgyhogy reménykedek. Drukkolok neked is.

Íme az én görbém, hogy lásd miről beszélek:


[link]


P.

2012. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Utolsó: Neked inkább egy nappal később volt ovu, mint ahogy jelölte.
2012. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Szia! Köszi utolsó válaszoló. Örülnék neki ha tényleg egy nappal később lett volna az ovu mint ahogy a ciklus.hu jelöli, mert aznap voltunk együtt a párommal és hátva végre sikerül!!!! :)

Én jövő hét végéig, a nemvártig várok és csak utána tesztelnék. Persze addig figyelem a hőmet is hamár elkezdtem mérni ebben a ciklusban.

P.

2012. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szurkolok mindkettőtöknek!

Remélem összejön!

2012. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Köszönjük... kérdező nevében is.

P.

2012. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!