Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egyáltalán peteérésem?...

Van egyáltalán peteérésem? Hőgörbe lent.23-ára nem várom. Légyszi nézzétek meg, mert nem tudom értelmezni.

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom kért, hogy kezdjem el írni az ébredési hőmet. Ha nincs peteérésem, azt látni fogjuk... Nagyon szeretném tudni,e miatt nem jön-e össze egy éve a baba.

Köszönöm a válaszokat!



#peteérés hőgörbe ovuláció
2012. szept. 16. 13:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem ment el az alőző kommentem. Nagyon köszönöm mindenkinek a választ,és viszont szorítok nektek! Gondolom mindannyian ugyanabból a célból vagyunk fent... Hajrá!
2012. szept. 16. 14:09
 22/29 anonim ***** válasza:
ÓÓ, én igazából még nem vagyok benne a babaprojektben:) Csak szeretek itt segíteni abban, amiben tudok:D
2012. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

:D

Köszönjük.

P.

2012. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

szia kérdező!!

hogyan alakult a hőd??

szerintem jól húzta be a ciklus.hu a pé-det! akkor ma vagy 12 dpo-n?ha jól számolom!

2012. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Neked hogy alakult a hőd vasárnap óta? Nekem nem ment feljebb, sőt sajnos 2 tizedet ment lejjebb. :(

Ez az én görbém a mai napon:

[link]


Elküldenéd a tiédet is? Nagyon kiváncsi vagyok, hogy a tiéd hogy alakul.

Drukk! :)

P.

2012. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Igaz, már rég történt a kiírás, de gondoltam, írok a fejleményekről...

3 napja késik, és egy hete pozitívakat tesztelek! (Tegnap már erősebb volt, mint a kontroll csík.)

2 hónapja abbahagytam a hőmérőzést. Az elmúlt napokban újra használtam, de csak hogy megnyugtassam magam, hogy nem esik le...

Még mindig nem merem nagyon beleélni magam, mert volt már egy "beágyazódási problémám", de az biztos, hogy valaki már készülődik a pocakomban...

Nagyon sok sikert nektek is! Ha gondoljátok majd még mesélek!

2012. nov. 18. 18:36
 27/29 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Gratulálok!

Én voltam az aki ugyanakkorra nem várta, de nekem sajnos ebben a hónapban sem jött össze, mert vasárnap megjött. De itt a következő hónap és próbálok pozitívan hozzáállni.

Sok örömöt és boldog babavárást! Mikor mész dokihoz?


üdv, P.

2012. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Szia utolsó! Nagyon kedves tőled! Köszönöm szépen!

Minden rendben! (Kicsit túlságosan is.) Nincs rosszullét, émelygés, semmi... Kicsit talán feszül az alhasam.

Dokihoz dec.7-én megyünk. Addigra pont 7 hetes leszek. Talán lesz már szívhang is.

Drukkolok neked is!

2012. nov. 23. 12:08
 29/29 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!! én is gratulálok neked!!
2012. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!