Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli és délutáni ovuteszt....

Reggeli és délutáni ovuteszt. Látott már valaki ilyet? Mert én ezt nem értem.

Figyelt kérdés

Legjobb tudomásom szerint az ovulációs tesztet délután a legjobb megcsinálni, mert akkor a legmagasabb az LH hormon a szervezetben, ami rendben is lenne. Viszont, íme a ma reggeli ovulációs tesztem:

[link]

És íme a délutáni (5 perce csináltam kb.):

[link]

Ötletek, hogy ez miért így van? Miért negatív a ma délutáni, és akkor miért volt pozitív a reggeli?


2012. szept. 16. 14:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Reggeli: [link]
2012. szept. 16. 14:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért lett erősebb a reggeli, mert koncentráltabb a vizelet, szerintem ez nem meglepő. Délután tesztelj, mert az a megbízhatóbb, ha akkor lesz pozitív.
2012. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tenap délutáni is szép pozi lett volna. A pozi ovu teszt azt jelenti, 36 órán belül lesz a tüszőrepedésed. Valószínűleg tegnaptól kell számolni a 36 órát, és már csökken az LH hormon szintje. Akciózzatok, sok sikert!:)
2012. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok!
2012. szept. 16. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van, valószínű a tegnap délutáni lett volna ilyen erős, mint a reggeli!

Hajrá, tessék ma is és holnap is szerelmeskedni :)

2012. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én ovutesztemen nincs rajta, hogy melyik időpontban érdemes tesztelni. én csináltam reggel is meg este is. nekem is a reggeli lett erősen pozi, estére már halványodott, és az azelőtti délutáni még akkor negatív volt. mivel már van egy lányom és anno ovutesztet csináltam, mikor pozitív előtt, akkor nem is sexeltünk, csak előtte 3 nappal. mégis megtermékenyültem... szóval ha már pozi az ovuteszt lehet már késő...
2012. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!