Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek délutáni ovuteszt lett...

Akinek délutáni ovuteszt lett + a nemvárt előtti napokban, - lett baba, vagy becsapott a teszt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy reggel kell csinálni.
2010. jún. 29. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a kérdés értelmetlen.
2010. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
na hát én sem értem a kérdést...
2010. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

akkor kicsit átírom:


"Akinek délutáni ovuteszt lett pozitív lett a nemvárt előtti napokban: tényleg lett baba, vagy becsapott a teszt? (jóslótesztként)

bár, igen, tudom, hogy jóslásra elvileg reggel kell csinálni"

2010. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Délután csináltam ovutesztet a nemvárt előtt 2 nappal és + lett. Tudom, hogy a jóstesztet reggeli vizeletből kéne csinálni, de arra lettem volna kiváncsi, hogy aki ugyanígy (rosszul) jóstesztelt, annak valós eredményt mutatott, vagy nem. Tehát lett baba, vagy megjött?
2010. jún. 29. 10:26
 5/18 anonim ***** válasza:

10:25 vagyok


tapasztalatot írni nem tudok, de van rá esély. :)


egyértelmű + és azóta se halványodott?

2010. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, +. Ma is csinálok egyet, majd meglátjuk. A régebbi kérdéseknél néztem, de a kérdezők nem írták meg végül az eredményt.
2010. jún. 29. 10:45
 7/18 anonim ***** válasza:

de te majd írd meg :) sose tudhatja az ember, de bármi hasznos lehet.


de figyelj! ha már több napja +, akkor nem akarsz egy hcg tesztet is csinálni?

2010. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak 25-ös van itthon, talán holnap reggel tesztelek, ha addig nem jön meg...bár eléggé menzis tüneteim vannak. Rendben, megírom.
2010. jún. 29. 10:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem eddig mindig becsapott a jósteszt..öt nappal a nemvárt előtt kezdtem és mensi napjáig naponta csináltam egyet..erősödött napról-napra --de baba egyszer sem lett belőle..dokim azt mondta felejtsem el a jóstesztelést..
2010. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Reggel, vagy délután csináltad?
2010. jún. 29. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!