Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szolnokon Dr Faragó Béláról...

Szolnokon Dr Faragó Béláról milyen véleményetek, tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 18:18
 1/8 anonim válasza:
Minket kétszer átvert , ugyanis elfogadta a pénzt , de nem csinált semmit a nyugtatáson kívül , szerintem menj máshová
2012. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen! Ha megkérdezhetem milyen problémával voltál nála. Kit ajánlanál?
2012. szept. 16. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Én imádom.Már elsőre nagyon szimpatikus volt.Kedves,csendes pasas.Válaszol amire kell de feleslegesen nem magyaráz. :)

Viszont az ultrahangon mindent ha kell 50szer mutat meg,körültekintő,figyelmes.

Én csak jókat tudok mondani róla.És amióta hozzá járok se hallottam róla rosszakat.

Annyi "szépséghibája" van hogy a gépe elég régi és nem tud fényképet adni a babáról.De árban ezt kiegyenlíti,mert szerintem bátran mondhatom ahhoz képest elég reális árakon dolgozik. :)

2012. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

rákszűrésen voltunk nála , és elég flegma is tud lenni ha akar , de hát lehet hogy nem voltunk neki szimpatikusak , viszont a pénzünk annál inkább

na nembaj

a Hidasit ajánlanám

2012. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltatok:)
2012. szept. 16. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Nekem annyira fura a másik válaszolót olvasni,mintha nem is ugyan arról az emberről beszélnénk.

Én pl rendszerint jóval(!!!) a rendeli ideje után kerülök sorra és mégis mosolyogva fogad,és türelmesen végighallgat,megvizsgál.Persze nem azt mondom hogy nem fordul elő az amit a másik válaszoló ír,de ahhoz képest hogy ő mennyiért dolgozik és esetleg beszól,vagy egy némelyik mennyiért dolgozik és úgy szól be...

még csak egy párszor voltam nála,előfordulhat hogy egyszer kikapom a rosszabb napját is,de nekem egyenlőre egy pillanatnyi rossz élményem nincs róla.

Én a helyedben kipróbálnám aztán ha nem hát nem.

2012. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! Köszi a válaszaitokat! Voltam nála tegnap és minden rendben volt. Kedves volt és mindent elmagyarázott ami kérdésem volt:)
2012. szept. 18. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:

3 vagyok!


Na örülök hogy pozitív volt az élmény. :):):)

2012. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!