Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi teszt kerdes?...

Terhessegi teszt kerdes? Minden tethesseg mas?

Figyelt kérdés
Elso terhessegemnel mar 4 nappal mensi pozitiv let, masodiknal csak 3 nappal mensi keses utan teszteltem. Most szertnenk harmadik babat, augusztus 16-an volt meg utoljara altalaben 30 napos a ciklusom, de valoszinu hogy a mostani hosszabb gondolom abbol hogy ugy ereztem peteeresem olyan 4-5 korul volt, petefeszek fajdatom meg zseles folyas. Tehat gondolom holnap vagy olnaputan kene megjonni, reggel teszteltem elso pisibol es negativ lett. Minden terhesseg mas ilyen teren hogy hogy termelodik a HCG a szervezetben? Kinek milyen tapasztalat van e teren?
2012. szept. 17. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, szerintem minden terhesség más. nekem egyik sem volt egyforma és ha a peteérésed később volt akkor lehet még korai a tesztelés. volt olyan terhességem amit észre sem vettem és volt ami már mensi előtt feltünt. Bár csak egy lányunk van, de előtte volt egy spontán vetélésem, pl azt a terhességet abszolút nem éreztem.
2012. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az első terhességemet egyetlen egy teszt sem mutatta ki, holott 6(!!!)-ot is csináltam,különbözőeket, mindet ahogy kell. Mind negatív lett, holott 6-7 hetes lehettem, másnap a doki megerősítette, hogy egészséges a baba,(lány) szívhangja is volt már:-)A második babámnál (fiú)már 4 hetesen erős pozitív lett. :-) ennyire más volt :-)
2012. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egyforma arányban termelődik. Én mindkét babámnál romed mariával teszteltem és a nem várt előtt 3 illetve 1 nappal simán kimutatták a pozitív eredményt.
2012. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!