Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban menstruáltam utoljára...

Májusban menstruáltam utoljára, nagyon fáj már a derekam, görcsölök, feszül a mellem, akkor nem lehetek terhes ilyen jeleknél? Volt már olyan is, hogy 3hónapot késett, meg cisztám is volt.

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Május óta nem jött meg és se tesztet nem csináltál és dokinál sem voltál? Mindenképp menj dokihoz!

Mi nem tudjuk megmondani hogy mi van, lehet megint ciszta is.

2009. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha májusban volt az utolsó menzid, akkor vegyél egy tesztet és kiderül hogy terhes vagy-e. A derékfájás, görcsölés inkább menzis tünet, de nekem pl. csak a mellem feszült mikor terhes lettem. Kár itt találgatni, úgyis mindenki azt fogja írni, hogy vegyél tesztet! Remélem sikerült és babás vagy!
2009. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teszt ok, de a mellette lévő tájékoztatót légyszíves olvassátok már el, mert én is teszteltem pozitív lett, de amíg nem jutottam el dokihoz, addig ment a para, hiszen azt írja a papíron, hogy pozitívat mutat akkor is ha ciszta, mioma, stb... Drukkolok, hogy baba legyen, nekem is az lett, de ne éld bele magad semmibe, amig a doki nem mondta rá az áment. Jó egészséget!
2009. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!