Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is van abba...

Szerintetek is van abba valami hogy a baba akkor jön amikor ő akar? Vagy ez csak véletlen?

Figyelt kérdés
sógornőm 1 évig próbálkoztak és még suliba járt aztán mikor jött a vizsga időszak jött vele is a baba :)) vizsga után egy hónappal szült :) barátnőm esküvő előtt 2 hónapig próbálkoztak majd esküvő után rögtön összejött a babájuk :)
2012. szept. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretném ezt hinni, de nem valószínű, hogy így van...de sokszor elképzelem, hogy a kisbabám néz engem, lát és majd akkor jön, amikor a legideálisabb a helyzetünk....most sajna eléggé kivagyok, pont ma vizsgáztam, ami nem valószínű, h sikerült....pedig utána akartunk már babára koncentrálni, így újra 2 hónap:-(
2012. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó kérdés. évekig próbálkoztunk babával eredménytelenül, mindenféle vizsgálaton részt vettünk de mindent rendben találtak mindkettőnknél, a baba mégsem jött. Ekkoriban még nem éltünk együtt. Amikor eljött az ideje hogy összeköltözzünk akkor jött vele együtt a baba is és a költözéskor már volt egy pozi tesztem :)
2012. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 hónap sikertelenség után kezdtünk el orvostól orvosig járni, szinte mindegyiket felkerestük, állandóan görcsöltünk, egy csomó mindent rendben találtam, más orvosok szerint meg egy csomó problémánk volt. 2 évig csináltuk, kb. egy lakás ára ráment. 2 év után lemondtunk róla, hogy valaha is összejön. Nem voltunk még házasok, gondoltuk akkor ideje mással foglalkozni, elkezdtük szervezni az esküvőt. Még abban a hónapban megfogant a pici.


2 év alatt megtanultam, hogy hiába görcsölsz, hiába költesz egy vagyont a vizsgálatokra, a baba akkor jön, amikor jönni szeretne. A mi dolgunk, hogy türelmesen kivárjuk ezt az időt.

2012. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valahol problémák vannak, akkor hiába, nem fog jönni a baba. Ahol tényleg nem lehet, bármit csinálnak, akkor sem lesz babájuk spontán.

Hiába akarna jönni a bébi.

Szóval ez nem igaz.

De biztos, hogy vannak körülmények, amik miatt nehezen jön. Pl. stressz...

2012. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ezt meg én cáfolom! (jó persze vannak szélsőségek is amin sajna nem lehet változtatni)7 éve voltunk együtt már a férjemmel és ebből két évet végig próbálkoztunk,de mindig motoszkált bennem hogy még ez kéne még azt kéne és amikor már tényleg szerettük volna még sem jött össze.Aztán elmentem dokihoz megy egy csomó vizsgálatra diagnóztizáltak annyi nyavalyát,hogy azt mondták mire ebből kikeveredek min.fél év.Úgy neki szomorodtam hogy le is tettünk róla,bánatomba még be is rugtunk a férjemmel azon az éjszakán fogant meg a kis fiam!:-)

Szerintem 50-50%-ban dől el az agyban és a testben míg nincs a fejedben maradéktalanul minden elrendezve addig várat magára.

2012. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretnék hinni benne, de miután 2 vetélésem már volt, így nem tudom, mire gondoljak. Akart jönni a baba - jött is -, csak meggondolta magát? (egyébként egészségügyileg rendben vagyunk)
2012. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!