Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdekes, hogy mikor húst...

Érdekes, hogy mikor húst eszem tovább emésztek, akár 2 nap múlva van csak székletem. Volt, hogy 1-2 hónapig alig ettem húst és minden nap mentem. De mióta újra eszem, rosszabb az emésztésem. Ez lehetséges, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak idő kell hogy hozzászokjon a húsos ételekhez az emésztésed, meg lehet hogy a húst nehezebben emészti meg a szervezet
2010. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az állati eredetű húsokat valóban nehezebben emészti meg az ember. De ha csak ez a problémád tőle, akkor ez nem eget verő probléma.
2010. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Miért te eszel nem állati eredetű húst is? XD
2010. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az emésztés nem lehet két napig.A gyomorban ennyi ideig nem maradhat étel akkor nem tudnál enni, neked szorulásod székrekedésed van.
2010. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a nomrális székelés akár 3 nap is lehet. ez kimutatott tény. mindenkinek más a belső órája. 2-3 napi székelésnél még nem beszélünk székrekedésről. mert ilyenkor salakanyag van a beleidben....és nem a gyomrodban..úgyhogy annak nincs köze ahhoz, h nem tudsz enni. Akinek székrekedése van esetleg, az is tud enni, mert nem a gyomra van tele...
2010. jún. 27. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat en 3 evig nem ettem hust, es amikor visszatertem ra, akkor se volt semmi bajom a klotyoramenessel. naponta muszaj, az szerintem ugy az egeszseges. igyal tobb folyadekot, lehet az segitene.
2010. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A növényi rostok gyorsítják a belek működését, ilyen a húsban nincs.
2010. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
naponta iszom 2,5 litert vagy többet. minden nap eszem 2-3 féle gyümölcsöt, zöldséget....teljes kiörlésű kenyér....stb...és így sem tökéletes.
2010. jún. 27. 22:21
 9/10 A kérdező kommentje:

Mai menüm: reggeli: egy nagy bögre rooibos tea, és 10ig még 2 pohár víz.

Utána egy fél sárgadinnye és cseresznye, mellé egy kis teljes kiörlésű kenyér.

Ebéd:sült csirkemell, hagymás paradicsomsalátával. Uzsi:párolt zöldségek paradicsomos szósszal, krumplival. Vacsi: répaüré,csirkemellel és egy pohár meleg szójatej. És étkezések közt iszom a vizet. Étkezés közben nem...az nem jó, nehezebben emészt.


Sztem igyekszem egészséges lenni...

2010. jún. 27. 22:24
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és még du. ettem megint egy kis cseresznyét...:D
2010. jún. 27. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!