Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves vagyok. Nemi életet...

14 éves vagyok. Nemi életet élek a barátommal, és midnig amikor szexeltünk, kihúzza, mielőtt elmegy, de gumit is használunk. Mégis hányingerem van, meg rosszul vagyok. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. aug. 27. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen védekeztek is meg van az esély!

A menstruációd nem késik? Mert a hányinger lehet mástól is!

Vegyetek egy tesztet, Tescó-ban, vagy más hasonlóban is lehet kapni, ha a gyógyszertárba nem szeretnétek menni.

Így te is megnyugodhatnál.

2007. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kihúzogatós módszer nem válik be, mivel párod már korábban is köcsöpögtetheti az életet. Tapasztalat, hidd el (én azonban megtartottam a babát). Menj el és irass fogamzásgátlót a nőgyógyászoddal, de sürgősen ha már ilyen fiatalon nemi életet élsz. Őt meg köti az orvosi titoktartás, szüleidnek nem szól ha te nem akarod hogy tudják. Párodnak is több esze lehetne ennél és nem kioktatásként mondom.
2007. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A 14 éves személy nem minősül jogilag "cselekvőképesnek", így a nőgyógyász nem írhat fel neki, csak a szülői belegyeegyezésre fogamzásgátlót.

Arról ne is beszélve, hogy egy 14 éves személynek nem igazán tanácsos fogamzásgátlót felírni.

2007. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem egyetlen tanácsom van: beszélj az anyukáddal! Kérd meg, hogy kísérjen el nőgyógyászhoz! Ha jó a kapcsolatotok, megértő lesz! Engem is anyukám kísért el, nem ciki! Ha nem olyan a kapcsolatotok, akkor szépen magyarázd el neki, hogy csak rá számíthatsz, és benne bízol, kísérjen el, nehogy nagyobb legyen a baj!
2007. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cselekvőképes, mivel büntetőjogilag annak számít, így gondolom más törvény szerint is. Szerintem valami megoldást kell találni, mivel minden jobb mintha terhes lenne 14 évesen.
2007. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a btk szerint büntethető, nem zárható rendes börtönbe, csak fk-ak börtönébe.

Tényleg nem cselekvő képes. lásd. gyvt.

Drága kiscsillag!

Nem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy szexuálisan érett vagy.

Csak mellékesen megsúgom neked, ha terhes vagy, és a párod már betöltötte a 18 -ik évét, komolyan megütheti a bokáját kiskorú megrontásáért. Én a helyedben nagyon vigyáznék, mert a börtönből igen nehéz gyereket nevelni. A legrosszabb esetben 5 évet is kaphat.

Vigyázzatok máskor jobban.

2007. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!