Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden lefeküdtem a barátommal...

Kedden lefeküdtem a barátommal, nem élvezett belém, de előválladék belém mehetett. Szerda este fejfájásom volt, de tompán. Hányingerem nem. Lázat mértem és az 36.8 volt, ami még nem hőemelkedés. Mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Vagy terhes vagy, vagy nem. 50-50%. Csinálj tesztet.
2009. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az az 1 biztos,hogy a ezek nem a terhesseg tunetei,plane nem 1 nap utan...de meg a teszt sem mutatja ki ilyenkor... a ciklusod melyik feleben jarsz??? 72 oras tabi??
2009. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

2 esélyes a dolog, de kedden történt, ma csütörtök van, esetleg, még szerintem van lehetőséged 72 órás tablettát feliratni, és sürgősen bevenni, úgy tuti nem leszel terhes.


Irány az orvos!!!


KIVÉVE, ha babát szeretnétek.

2009. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
de faraszto ezek ahulye kerdesek nem elvezett belem csak az elovaladek lehetek terhes:S
2009. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd? Tüneteket nem érezhetsz!
2009. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tervezünk babát, de ha jön akkor jöhet.

Június 29.én jött meg utoljára.

2009. júl. 23. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagy valószínűséggel nem vársz babát, és a szerdai tüneteid nem lehetnek a terhesség tünetei, ha 29-én jött meg utoljára és rövidek a ciklusaid,akkor érezheted már a fejfájással az úgynevezett pmst, premenstruációs szindróma. A teszt még semmit sem mutatna. Nem tudom szurkoljak-e a babáért, mindenesetre kívánom legyen úgy, ahogy szeretnétek :)
2009. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!