Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasmenés lehet terhesség előjele?

Hasmenés lehet terhesség előjele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
nemhinném
2009. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet!Volt nekem is,bár azt mondják székrekedés jellemzőbb.Nekem akkor is hasmenésem volt,peteérés után is és mikor kiderült akkor is!!!!
2009. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekel a dolog,már 3 napja hogy van,nem mindig és nem olyan erős,de furcsállom!!Ma vagyok a 23-dik napomon,ugyhogy hamaosan kiderül,már ez 5-dik hónap hogy nem jön össze!!
2009. júl. 31. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

A hasmenés tuti nem a terhesség jele!

5 hónap?Én már 1,5 éve próbálkozok és semmi!:(

2009. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom,és tudom hogy ez még nem nagy idő,de azért érezhetem magam csalodottnak tőle,nem? Föleg hogy 800 embert tesznek ki a munkahelyéről két hónap múlva,amibe lehet én is benne vagyok,és akkor pápá baba.Már nem lehet,nincs miböl! :(
2009. júl. 31. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem végig a terhességem alatt inkább hasmenéses jellegű volt a székletem (szerencsére), pedig vitamint és vasat is szedtem! Még reménykedhetsz! :) Én szorítok!
2009. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van amúgy más tünet is?Mikorra nemvárod?
2009. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel jar a terhesseg most, nem hasmenesnek mondanam, inkabb csak gyakrabban megyek, sokszor szinte egybol kaja utan es higabb, de nem jar hascsikarassal es nem ragadok bent miatta a mosdoban husz percre, mint egy igazi hasmenesse.

Ez a masodik babam, nem tudom, hogy miota van, de szerintem nagyon a terhesseg elejetol. Eleinte nem figyeltem fel ra.

Sokkal jobb, mint a szekrekedes, az elso babammal vegig szekrekedesem volt, azzal tobbet szenvedtem.

2009. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemem is hasmenésem van, pedig előtte mindig inkább az ellenkezője volt jellemző... Ebből látszik, hogy mindenkinél más.
2009. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!