Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorbemet? Meg...

Megneznetek a gorbemet? Meg eselyes a baba? Es mikor tesztlejek mert 2 napja pozitv a teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 18. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé esélyes a baba. Jól látom, hogy 32 napos volt előtte a ciklusod, és most 34. napra sem jött meg? Én innentől minden nap tesztelnék reggel, mert bármikor kimutathatja. Kb. jókor is voltatok együtt, bár én még a 18-asod utáni másik napon is együtt lettem volna a párommal, nekünk úgy jött össze (ha esetleg most nem lennél babás, akkor próbáljátok így). Drukkolok!
2012. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, altalabn 30 naposak, igen az elozo is hosszabb volt de ez a mostani nagyon hosszunak tunik :) de kesobb is volt a peteeresem. Csak azon aggodok, hogy welso terhessegemnel mar kimutatta 12 nap peteeres utan a teszt, most meg semmi :( tok pozitiv bar ma reggel nem csinaltam mert nincs itthon. Szerinted erdemes lemennem a patikaba es csinalni egyet a mai nap folyaman?
2012. szept. 18. 09:54
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez volt azelso terhes gorbem 2009 ben

2012. szept. 18. 09:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Most olvasom csak, negativ akart lenni a krdesben... 2 neativ teszt tegnap meg tegnapeloot, ma meg nem teszteltem.
2012. szept. 18. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az 1-es válaszoló vagyok, tudom ez ilyenkor a legidegesítőbb...anno egyszer már voltam vele úgy, hoyg történjen valami, vagy jöjjön meg, vagy legyen + a teszt. Nekem ovi utáni 11. napon halványan kimutatta már a második babánál. Hát én minden nap csinálnék tesztet (én sajnso ilyen vagyok, kicsit türelmetlen), és ha már 1 hétig késik, és mindig semmi, akkor elmennék dokihoz.
2012. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tesztelj egyet :)
2012. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma is egyet igaz nem elso pisibol, de ez is negativ lett :(( Mensinek semmi jele, nincs mingjart megjon erzes semmi, es elvileg ma kene megjonnie.
2012. szept. 18. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Miért vagytok ilyen keveset együtt?
2012. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ennyit vagyunk egyutt csak ezt az egyet irtam be mert ekkor voltunk egyutt ovu kornyeken. :))
2012. szept. 18. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!