Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok? A gyógyszer...

Tapasztalatok? A gyógyszer abbahagyása után mennyi időn belül sikerülhet? 3. éve szedem a Femodent, a jobb oldalamat kivették, se petevezeték, se petefészek.

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár azonnal is. Ismerek olyat akinek rögtön sikerült és olyat is akinek beletelt pár hónapba. Én most hagytam abba 3 év után és már volt ispeteérésem, úgyhogy izgulok.
2012. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ugyanugy vagyok csak nemszedtem tabit.eddig sajnos semmi.nekem is volt peteérés meg korai vetélés sok:(
2012. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 év után sikerült.
2012. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 évané válasza:

Több mint egy év, 15 hó után, de "csak" 1 év volt a próbálkozás. Ez egyénenként változó lehet. De nekem mindig azt mondta a doki, kell idő, míg kiürül a gyógyszer a szervezetből, de emellett persze van aki azonnal teherbe esik. Ami a kiürülési időt illeti, annyival alá tudom támasztani, hogy amint abbahagytam, utána 3-5 hónappal lettem újra patis, tehát addig valamilyen hatása volt még. Aztán a bébim elmulasztotta őket.:)

30 hkm

2012. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!