Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A prolaktin-szint mennyire...

A prolaktin-szint mennyire befolyásolta nálatok a teherbeesést?

Figyelt kérdés

278 lett a prolaktinom, szerintetek ez jó?

Ref érték: 100-500



2012. szept. 19. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes!:)
2012. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szuper!
2012. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést, mert sok helyen azt írják, hogy jobb ha alacsonyan van 100 körül a teherbeeséshez.

Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 19. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is lement a referenciatartomány középértékére és attól számított 3. hónapban sikerült is a baba, előtte 2,5 évig próbálkoztunk.

Igaz, a babóca nem maradt velünk, 9. héten missed ab lett a vége, de én akkor is a prolaktin szint normalizálódásának tudom be a sikert.

Szerintem nagyon jó esélyeid vannak, bízz benne!!!!!

2012. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat!:)
2012. szept. 20. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyértelműen befolyásolta. Nagyon magas volt és emiatt hiába értek a tüszők,de nem repedtek meg. Kaptam rá Bromocriptint,aztán Clostilbegytet is a biztonság kedvéért és első hónapban sikerült is teherbe esnem,1 év sikertelen próbálkozás után. Most 13 hetesek vagyunk,én és a két babám.:)

2012. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!