Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 5. héten normális, hogy az...

Az 5. héten normális, hogy az alhasam csak baloldalt húzódik? Amikor görcs érkezik, az az egész alhasamat érinti.

Figyelt kérdés
Egyébként egyik nap semmi bajom, másik nap viszont folyamatos pisilési inger, émelygés, hőhullámok. Rendben van ez így?
2012. szept. 19. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is mindig csak baloldalon húzódik. 12hkm
2012. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszodat, és örülök neki, hogy nálad is így van. :) Mit gondolsz a kérdés 2. részéről?
2012. szept. 19. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsöld ennyire túl. Mások az 5. héten azt sem tudják, hogy terhesek. Épp, hogy csak elmaradt a mensid. Amúgy a kérdésed második fele is teljesen oké:)
2012. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nekem mensi görcsöm szokott lenni, azt igaz h az alhasamban érzem,de konkrétan a méhemben, nem terjed ki az egész alhasamra.

jah, a rosszullétre gondoltál :) hát énis egyik nap hol így hol úgy vagyok :) nyugi leszel még minden nap rosszul :) örülj a jó napoknak :)

2012. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, de eléggé tartok egy méhen kívülitől. Azért ez a nagy izgalom. Bár úgy tudom, hogy ha az van, akkor nagyon erősek a fájdalmak, erről pedig szó sincs. Orvoshoz jövő szerdán megyek.
2012. szept. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!