Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes vagyok, és...

4 hetes terhes vagyok, és fájdogál a hasam, ez normális? Nem egész nap, és egyfolytában, nem nagyon, de néha fájdogál.

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 11:20
 1/4 eszo ***** válasza:

igen, normális..

menziszerű görcsök is lehetnek.


a nem normális, ha nagyon erős görcsök vagy fájdalmak jelentkeznek, illetve ha barnázol, vérzel..akkor azonnal doki!!


de ne izgulj!

biztosan minden rendben lesz. ilyeneken kár előre stresszelni!


Boldog babavárást!

2010. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,csak bestresszeltek,hogy lehet sárgatest elégtelenség,de csodálkoztam hiszen könnyen összejött,mindig szabályos ciklusaim voltak,sose barnáztam,most se,és magnézium bevételre elmúlik.Én úgy tudom nyúlnak a méhszalagok már ilyen korán is nem?

Kicsit kellemetlen a fájdalom de nem kell se leülni,se lefeküdni,semmi...és hamar elmúlik.

2010. szept. 15. 11:52
 3/4 eszo ***** válasza:

persze..nyúlnak a méhtartó szalagok is, meg maga a méh is növekszik..

igen a magne b6-ot szokták javasolni..


nyugi! minden okés lesz!

élvezd ki a várandósságot!

2010. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon megnyugtattál :)
2010. szept. 15. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!