Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes de megjön...

Ha valaki terhes de megjön neki a menstruációja akkor ugyanolyna mint elötte? Mennyi ideig tart az álmenstruáció?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A terhesség és a normális időben jelentkező, normális mennyiségű és jellegű vérzés nem igazán összetartozó fogalmak. Inkább csak pecsételgetés, barnázás fordulhat elő terhesség esetén. Nekem pl a nem várt napján volt egy vérfolt, másnap ugyanannyi, utána két napig semmi, és utána még egy folt. A szomszédomtól majd nem félidősen derült ki, hogy terhes. Minden hónapban volt valamennyi vérzése, de már az első gyanúsan kevés és más volt mint megszokott, de teszt akkor még negatív volt. Tehát nincs mindenkire érvényes szabály, hogy ki mennyi ideig és mennyire vérzik.
2009. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebb, és nem vér, hanem inkább barna. Nekem volt aznap, ahogy meg kellett volna jönnie, aztán 2 napig semmi, utána megint barna 1 napig. Utána meg semmi.
2009. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan sokkal kevesebb és világosabb és rövidebb ideig is tart.
2009. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukám mikor engem hordott a szíve alatt, még menstruált 1x. Akkor ment orvoshoz, mikor kimaradt neki és én akkor már 3. hónapja ott voltam. Nem vett észre semmit az álmensiből, nem volt másabb mint a normál. De szerintem ezt egyéne válogatja, nem vagyunk egyformák.
2009. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!