Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem teljesen tipikus kérdés,...

Nem teljesen tipikus kérdés, de ti maradnátok egy olyan munkahelyen ahol nagyon rosszul éreznétek magatokat és lehet h ez is hátráltatná a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Pár éve dolgozok valahol, de van egy nagyon idegesítő nő. Tudom h nincs tökéletes munkahely, máshol se voltam mindenkivel a legjobb viszonyban, de itt ez a nő kibírhatatlan. Szinten minden nap ideges vagyok és nincs jó kedvem miatta, többször beszólt vagyis csak célozgat dolgokra amiket ugye nem mond a szemembe, állandóan be nem áll a szája, egész nap magáról beszél meg a barátnőiről... Engem ez nagyon idegesít már a munkavégzés miatt is.Röviden egy hisztis pi..a, úgy viselkedik mint egy 15 éves. Tudom egy ember miatt nem érdemes munkahelyet váltani de több év után eljutottam oda h hiába akarom elviselni, őt egyszerűen nem tudom. Úgy érzem h amíg itt vagyok nem biztos h kedvez a teherbeesésnek. Amúgy a többi munkatársam is családellenes, nagyon.
2012. szept. 20. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy emiatt átmenetileg meddővé válna valaki. De tegyük föl, hogy igen. Akkor később is lesznek ehhez hasonló, vagy még nagyobb problémáid az életben. Nem az kell, hogy legyen a megoldás, hogy hátrafordulsz az ilyen akadályoknál, hanem meg kell tanulnod átugrani őket.
2012. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
...azért az tényleg nem lehet könnyű, ha a többiek is inkább családellenes felfogásúak...
2012. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
OK, munkahelyváltás, persze. Szerintem se maradjon olyan helyen, ahol nem szeret lenni. Csak úgy értettem, hogy ne munkanélkülire menjen el, mert annál azért az is jobb, hogy most van munkahelye. Meg ki tudja, hogy mikor és milyen helyet talál később.
2012. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És mióta próbálkoztok a gyerekkel? Vagy még nem is, csak bebeszélted, hogy ez akadályozza majd?

Nekem is annyira idióta volt egy pár kollégám, rengeteget veszekedtünk.

Én fiatalon a főnöke voltam, és nem bírta zet elviselni 45 évesen, hogy kis csitrik mondják meg mit csináljon.:)


De ettől még teherbe estem, és nem foglalkoztam a dinkákkal.:)


Már 4 éve itthon a vagyok a gyerekeimmel, és imádom ezt az állapotot.:)

2012. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre már én is gondoltam....

Nálunk nem csak egy nő van,hanem az egész munkahely stresszes!Sokszor gondolom,hogy ezért nem jön össze a baba,mert nyugalom kellene és pihenés...ez nálunk nincs!Gondolkodtam Én is a munkahely váltáson,sőt voltam is állásinterjún,ahol (1-2 helyen) majdnem hogy az arcomba vágták,hogy csak azért nem mert házas vagyok és gyerekvállalás előtt állok!Frankó..!

2012. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A saját pédlámat tudom hozni. Nagyon stresszes szar munkahelyen dolgoztam szar munkatársakkal. 1,5 évig nem estem teherbe hiába próbálkoztunk, nem volt peteérésem (mint utólag kiderült). Aztán Clostilbegyt segítségével lett peteérésem, teherbe is estem, de elsőre elvetéltem. Pár hónap kihagyás után újra Cloti, újra terhesség és megszületett a kislányom. Amíg itthon voltam gyesen nyugiban, szoptattam, meg se jött a menstruációm, és egyszer csak kiderült, hogy már terhes vagyok....8 hónapos volt ekkor a "nagy". Teljesen helyreállt a ciklusom mióta nyugalomban élek és még szoptatás alatt is sikerült teherbe esnem, kb a 0. próbálkozásra. Azóta már meg is született a kisfiam, most 1 hónapos. Remélem majd a 3. babához se kell gyógyszeres segítség!

Lényeg a lényeg, szerintem előbb próbálkozzatok, hátha hamar sikerülne teherbe esni és akkor elmehetsz betegállományba és szarhatsz a kollégáig fejére. Nem érdemes gyerekvállalás előtt munkahelyet változtatni. Hacsak nem majd olyan 2-3 év múlva terveznétek a babát.

2012. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ez a 4. próbálkozós hónapunk, hónap végén kiderül mi lesz.

Bennem is ez a kettősség van, hogy egyrészt a biztosat nem akarom kockáztatni meg tudom jól hogy ha elmegyek máshova ott se biztos h jó szemmel nézik ha terhes leszek, főleg az elején. De tényleg rossz így dolgozni nap mint nap...ez van...

2012. szept. 20. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még csak a negyedik hónapja próbálkoztok, akkor még ne válts,. Hátha összejön egy-két hónapon belül, és akkor egyből kiírathatod magad. Manapság nagyon nehéz biztos munkát találni.
2012. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se válts :)

4 hónap nem sok idő. Lehet még bármi.

2012. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te csak olyan helyen szeretsz dolgozni, ahol teherbe ejtenek?

Akkor menj a honvédséghez, aligha úszod meg szárazon.

:-)

Komolyra véve, ha utálod és van más lehetőséged, akkor nincs min gondolkodni.

Ha nincs rá módod, akkor keress!

2012. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!