Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekthez tippek?

Babaprojekthez tippek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már babát az előző baba elment. Most próbálkozhatunk újra és tippeket várok vagy hasonló történeteket sikeres véggel.Volt már így valaki?
2009. aug. 1. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan milyen tippeket vársz. Nekem volt sajna egy vetélésem tavaly nyáron, ősszel kiderült a pcos, kezeltek, 1 hónap után teherbe estem és most szept. végére várjuk a babánkat.

Sokat legyetek együtt, szedjed az elevitet vagy folsavat, egészséges életmód...stb.

És érdemes egy jó nőgyógyászhoz elmenni, hogy megnézze minden rendben van-e és nincs-e valami akadálya a babának.

Mielőbbi babásodást és minden jót.

31 hetes kismami

2009. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy nekem is volt vetélésem most tavasszal. Most kezdhetjük újra a próbálkozást. A dokim szerint minden ok. Nem kell aggódnom a vetélés miatt. Mert biztos nem fejlődött volna rendesen. Amúgy minden lelet oké lett. Remélem mielöbb sikerül újra a baba. Neked gratula. És írj ha megvan a baba.
2009. aug. 1. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokan voltunk így sajnos.

Nekünk a vetélés után 1év múlva (szinte napra pontosan) fogant a kicsike, és most már bármikor érkezhet.

sok sikert!

L.38+2

2009. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én tegnap jöttem haza a kórházból szintén missed ab. volt 8. hetesen. A dokim azt mondta, hogy 2-3 hónap múlva már teherbe eshetek... lehet hogy csak később lesz nekem is ha az előttem szóló tapasztalata a sikeres megtermékenyüléshez egy év volt? Olyan sokat kéne várni??? :(
2009. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez változó. nagyon rosszul esett, hogy a 3letelt hónap után megjött a mensim, aztán újra és újra.annyira csalódott voltam, hogy elkezdtem "tudományosan" foglalkozni a kérdéssel: hőmérő, ovuteszt, ciklus.hu, gyógyteák, törpemikroszkóp stb. mellesleg a 3 legjobb barátnőmből 2 babát várt, a legkedvesebb kolléganőm úgyszintén. Szörnyen rá voltam görcsölve, aztán amikor először mondtam a páromnak,hogy akkor most "kell" összebújni, akkor az egy nem jó együttlét volt. ekkor ébredtem fel, hogy ez így nem jó. Kihajigáltam minden vacakot, nem mentem el a dokihoz sem, pedig bejelentkeztem már. eltelt így a második hónap, és olyannyira jól sikerült az akcióm, hogy a fogdokinál ülve jutott eszembe miután megjegyezte a dokinő, hogy valszeg menstruálni fogok, mert nagyon vérzett valami a számban,és ez akkor fordul elő ha magas a progeszteron szintje az ember lányának, hogy hoppá, már meg kellene jönnie. korábban már napokkal mensi előtt nem létező jeleket kutattam magamon. hazafelé vettem egy tesztet,és 6 nap híjján 1 eltéréssel ismét pozitívat teszteltem.

Bocs, hogy ezt így leírtam, de az ember fenn és lenn is tud lenni egy pillanat alatt. és ha csak egy ember egy hónappal hamarabb ébred mint én, már megérte.

minden jót, és sikert! ne esetek kétségbe ha azonnal nem sikerül, amint felkészülsz jönni fog a kicsike.

L. 38+3

2009. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ilyen pozitív sztorit olvasni, még ha sokat is kellett várnotok a férjeddel, mégis csak jó lett a vége :) De azért azt gondolom, hogy aki mindent megtesz a babáért, már eléggé felkészült rá és nem ezen múlik.
2009. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!