Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesést elősegítő tippek,...

Teherbeesést elősegítő tippek, praktikák?

Figyelt kérdés

Pár hónapja próbálkozunk a párommal a kis trónörökösön.Eddig nagyon rágörcsöltem,naptár,nyákfigyelés,stb,de most már megnyugodtunk és várjuk a kis csodánkat.:)

Szóval nem görcsölök már rá,ezt a kérdést se abból a szempontból tettem fel,hogy olyan válaszokat kapjak,hogy tabletta,stb szintetikus anyagok bevitele a megoldás,hogy gyorsan azonnal sikerüljön.Egyszerűen csak természetes,egyszerű kis trükkökre,tippekre vagyok kíváncsi,amivel elő lehet segíteni a baba megfoganását!Például ti meddig szoktatok az együttlét után az ágyban fekve maradni?Muszáj sokáig úgy feküdni?Mert pl nekem szex után mindig pisilnem kell,és csak maximum 5-10 percig bírom ki,hogy ne szaladjak el pisilni,viszont akkor(elnézést a megfogalmazásért)kicsurog minden.Milyen pozíciók a legeredményesebbek?Hány naponta vagytok együtt a párotokkal a siker érdekében?


2011. jún. 25. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én sem bírom sokáig, utána rögtön rohannom kell a wc-re :D

De! A kis picikénk, hogy megfoganjon, én ameddig bírtam (az a néhány perc:) gyertyaállásban töltöttem! Elég vicces volt, vissza kellett fognom magam, hogy ne röhögjek és forduljak le, mindent kipréselve magamból :D


Hogy ennek köszönhető, vagy nem, de amikor ezt elkezdtem, még abban a hónapban sikerült!!:)))

2011. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
És ha egyáltalán nem csinálnál semmit? Nem bántásnak szánom, de nekem ez még mindig olyan rágörcsölés. Max. arra figyelj,hogy 2-3 naponta bújjatok össze. Kelj fel nyugodtan pisilni, olyan pózban szeretkezzetek,amilyenben jól esik!
2011. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csináltam semmit,szex után ahogy szoktam kimentem mosdóba,megmosakodtam,stb.

elsőre sikerült a baba.ha maradni akar ugy is marad...

2011. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pe kornyeken 2 naponta erdemes egyutt lenni, jobb mint a minden nap!
2011. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A szex mennyiségét illetően megoszlanak a vélemények,ezt sok helyen észrevettem.Miért jobb kedves utolsó a 2 naponta,mint a naponta?Tapasztalatok?Hallottam már olyat is,hogy azért jobb,mert akkor nem lesz felhígulva a spermium,meg olyat is,hogy ez butaság,mert minél többször,annál több esély van a teherbeesésre.
2011. jún. 25. 14:21
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Mi már mindent próbáltunk ami létezik, csodateák, pózok, három sikertelen lombik, rágörcsölés stb, abban a hónapban amikor sikerült akkor szex után gyertya volt kb tíz percig , előtte két hónapig nyomtuk a búzacsírát joghurtba, és apa szedte nagy dózisba a c vitamint a kiskatonák miatt.Természetes úton sikerült,emlékszem nem engedtem fürdeni a férjemet, csak zuhanyozni, mert a biológusnő azt mondta aki a lombikoknál közreműködött, hogy a férfi egy forró fürdővel akár egy hétre is elintézheti azt, hogy a kiskatonái elpusztuljanak, roncsoltak legyenek, főleg azokra érvényes akiknek amúgy sincs sok, ettől még az orgazmusánál látványra nem lesz kevesebb a sperma de viszont ha megvizsgálnák igen csak meglepődne sok férfi, az is tanács volt, hogy szeretkezés előtt tíz perccel a férjem igyon meg egy kávét, jót tesz a katonáinak.
2011. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nőgyógyász mondta, hogy 2-3 naponta legyünk együtt, ennél gyakrabban ne!
2011. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ez akár az én kérdésem is lehetne, ha összejön kérlek írd le, ja és persze a módzsert is oszd meg ;)

köszi

2011. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi az égvilágon semmilyen praktikát nem vetettünk be, és összejött.

Kb 2-3-4 naponta voltunk együtt, ahogy egyébként is.

Én is azonnal kimegyek pisilni, meg nem is bírnék fél órákat az ágyban tölteni.

Mi a kedvenc pózunkban csináltuk amúgy :) lehet ez volt a praktika? :)

2011. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi amikor mindannap együtt voltunk nem jött össze, de amikor a párom elutazott és csak havi 3 alkalom volt azonnal összejött, pedig akkor azt hittem, hogy tuti nem fog összejönni, mert alig voltunk együtt és pé előtt két nappal és utána egy hétig semmi. Szóval szerintem tényleg nem jó mindennap együttlenni pé környékén.
2011. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!