Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány sikertelen ciklus (hónap)...

Hány sikertelen ciklus (hónap) után forduljunk orvoshoz?

Figyelt kérdés

Már van egy lassan 4 éves gyerekünk és próbálkozunk a második babát összehozni. Ez 3-ik sikertelen hónap.

Mennyi időt lehet igy próbálkozni? vagy már most forduljak orvoshoz?

Egyébként panaszom nincs, stabilan 35 naposak a ciklusaim, nem vezetek hőt, csak figyelem a jeleket és számolom a napokat.

Egyébként 30 éves leszek nemsokára.

Köszönöm.


2012. szept. 21. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a héten voltam, ez a 4. hónap. Azt mondta hogy egy egészséges párnál az átlag 8 hónap!!! Kicsit furcsa mert az első gyerekünk egyből összejött :) Plusz biztonságból elküldött egy vérvételre. De nagyon megnyugtatott, így örülök hogy elmentem. Szerintem nem veszthetsz semmit.
2012. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 évet szoktak váratni,de én nem bírtam volna ki. már tervezgettem hogy elmegyünk dokihoz és tuti azt hazudom majd hogy már egy éve próbálkozunk.... de hál istennek nem kellet menni sehová, beköszönt a babóŰ! :)
2012. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik mikor mész, illetve azon, hogy mennyi pénzt tudsz vizsgálatokra szánni. Én fél év után mennék, mert ha valami gond van, derüljön ki mielőbb. Nem old meg mindent az idő, pl. egy elzáródott petevezeték, vagy pajzsmirigy probléma általában nem oldódik meg magától.
2012. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6-12 hónapig kell türelmesnek lenni.
2012. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég nehéz kimenni a munkahelyemről, ezért akkor még várok 2-3 hónapot.

Az első gyerekünk sem egyből jött össze, mivel nagyon rendszertelen volt a ciklusom, ezért 3 hónapig fogamzásgátlót kellett szednem, és miután befejeztem, szinte rögtön teherbe estem.

De miota szültem stabil a ciklusom, nem rendszertelen, csak 35 napos.

A férjem szerint ne parázzam túl, még nem sok 3 hónap.

Gratulálok a kismamának!

2012. szept. 21. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sok oka lehet, a teherbeeés elmaradásának, ami orvos nélkül is megoldható, különösen ha már van egy gyermeketek.Stressz, túlsúly, a szervezetben felhalmozódott méreganyagok stb. Mindezek kiküszöbölésében, megoldásában a megfelelő táplálkozás, a gyógynövények sokat segítenek. Sok jó tapasztalat van velük olyan esetekben is, amikor a beültetés sem sikerült. Ha érdekelnek a részletek, akkor emailben szívesen elküldöm a tapasztalatokat, itt hosszú lenne.
2012. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!