Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikeresek voltak a próbálko...

Ha sikeresek voltak a próbálkozások, pár napon belül pozitív tesztet kéne produkáljak. Nos, ma megnyomtam a -már egy ideje duzzadgató- melleim és pár csepp tejszerű váladék jött ki belőle. Ez kóros vagy még ne ijedezzek?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat
2012. szept. 21. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát kórosnak nem kóros, de magas lehet a prolaktinod. Ha teherbe is estél, attól ez még nem lehet (mert amúgy a terhesség során később lehet előtej, de nem ilyenkor)


Nem szoptattál esetleg egy előző gyereket? Akkor tudnám még elképzelni a "normális kategóriában".

2012. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhesség elején szerintem nem normális mivel ez később jelentkezik. Nem tudom mi lehet nálad az oka, de a váladékozó mellbimbó nem csak terhességre utal hanem betegségre is. Biztos, hogy terhes vagy?
2012. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sanszos,hogy valami hormonprobléma!
2012. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!