Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi tesztek...

Pozitív terhességi tesztek mellett a nemvárt napján barnás-véres váladék. Volt más is így, és megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
2 napja kellett volna megjönnie, addig mindjárt megjön érzésem volt 3-4 napig, de amikor nem jött csináltam először egy Gabriel tesztet, majd egy Clear Blue-t, mindkettő pozitív lett egyből. Tegnap délután a WC papíron egy 5-10 forintosnyi barnás-pirosas váladék volt. Nagyon megijedtem, de azóta nincs semmi. Ha korai vetélés volna, azóta is lett volna vérzés? Milyen tapasztalataitok vannak?
2011. máj. 4. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!én nem vopltam terhes, de én azt hallottam, hogy ha valaki terhes akkor azon a napon amikorra várja a mensit, akkor nem jön meg hanem mint neked csak kis barnás pirosas folyás, amit "pecsételővérzésnek" neveznek.Ez is azt jelenti, hogy biztos terhes vagy!:)Ha nem vérzel nagyon meg nem szurkál vagy fáj a hasad, akkor nincs szerintem gond! Nyugodj meg és gratulálok!:)Jo babázást majd..:):):)
2011. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Van már egy 2,5 éves kislányom és nála, mikor őt vártam semmi ilyen nem volt, csak ezért aggódom kicsit. De köszönöm, kicsit megnyugtattál, hogy azért még nincs minden veszve.
2011. máj. 4. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, 1-2 napig tartott, nem is vérzés volt, csak maszatolás, pihennem kellett pár napig, most pedig már 3,5 éves a nagyfiam. Szóval pihenj és nyugodj meg.
2011. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igazán nincs mit, örülök ha segithettem!:) Minden jot! az első voltam!:)
2011. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött a terhességem és egészen sokáig megmaradt ez a barnázás, kb. a 12. hétig. Persze nem folyamatosan barnáztam, hanem időnként jelentkezett. Először én is megijedtem, de semmi probléma nem volt. Egy idő után már "hozzászoktam" és nem féltem. Remélem sikerült megnyugtatnom

üdv 34 hetes km

2011. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2011. máj. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!