Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tervezi, hogy elkezdi...

Ki tervezi, hogy elkezdi november vagy december hónapban a kisbaba-projectet? Bocsánat nem tudtam máshogy kiírni. értitek biztos!

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba?Folsavat már szedek és vasat is, meg B-vitamin komplexet!Tanácsokat várok!!
2012. szept. 21. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyenkor indul a project! Második babát tervezzük, remélem, olyan gyorsan összejön, mint a kislányom! Még nem szedek semmit, de rengeteg idény gyümölcsöt eszek. Van kertünk, onnan van minden gyümi, remélem, elég tartalékot tudok felhalmozni! Elevitet szedtem a terhességem alatt, novemberben újra elkezdem szedni. Egyenlőre ennyit teszek.
2012. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi már ugyan elkezdtünk próbálkozni május végén, azonban sajnos több minden összejött (tabletta után nem akart rendeződni a ciklusom, huzamosabb betegség, kis műtét stb.), szóval novemberben jön az újrapróbálkozás :) Multivitamint+ C, E-vitamint szedek, és hőmérőzöm (ezt nem csak a baba miatt, hanem a fogamzásgátló okozta cikluszavar miatt).
2012. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, drukkoljunk együtt, hogy sikerüljön!!!:-)
2012. szept. 21. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozok én is Hozzátok!!! :-)

Egyelőre még semmit sem szedek. Háziorvostól megvan már a beutaló a teljes vérkép vizsgálatra (valószínűleg vérszegény vagyok). Ha szükséges szedem majd a vasat. Mást nem akarok egyelőre szedni. Ha összejön a baba, akkor kezdem majd az Elevitet. Van már egy 13 hónapos kislányunk, aki már a 2. hónapban összejött. Reméljük a kistestvér sem várat magára. Mi októbertől kezdjük a projektet. Drukkoljunk együtt :-)))!!!

2012. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom! én elevitet szedek, mást nem. de remélem hamar sikerül.
2012. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!