Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes terhesen elvetéltem,...

6 hetes terhesen elvetéltem, a doki 3 hónapot mondott, utána lehet ismét próbálkozni. Volt aki nem várt ennyi időt? Lesz vmi baj, ha nem várok ennyi időt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmi gond nem lesz, lehet, hogy megtörténik megint, mert nem hagytad erősödni a méhed, stb...
2012. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A három hónapot azért mondják a dokik mert nem csak regenerálódni kell a szervezetnek, hanem a dolgot lelkileg is fel kell dolgozni. Nyilván egyénileg eltérő, hogy ehhez kinek mennyi idő szükséges, de egy rendes cilust azért mindenképpen "illik" várni. Nyilván volt már olyan kismama aki nem várt háeom hónapot, és nem lett semmi gond a babával. Egy munkatársam korán fogant második babája is elment, igazából senki nem tudja, hogy ennek az első esettől független véletlen volt az oka, vagy az, hogy nem várt a terhességgel.
2012. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindenféleképpen várnék, ha nem is 3-at, de egy menzeszt mindenféleképpen! Igen a lelki része, amit nehezebb feldolgozni! Nekem a dokim azt mondta, hogyha sikerülne a baba, nem lesz gond.

Mi megvártuk a 3 hónapot, és most a 3. próbálkozós hónapnál járunk, és még nem sikerült...remélem már nem kell rá sokat várnunk! :-)

2012. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!