Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A doki ezt írta a leletemre :...

A doki ezt írta a leletemre : polycystikus jellegű ov. áMajd kiderült hogy alacsony a progeszteron szintem és felírt clostilbegyt 5naipg és utána duphastont 10 napig. Meg diétáznom kell. Akkor most PCOS-m van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pcos=policysztikus ováriumképlet.
2009. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, duci vagy? szénhidrátmentes étrend javasolt, mert ez nemcsak a fogamzást befolyásolja, hanem az inzulin bontást is befolyásoló endokrinológiai betegség, szerintem jó a diagnózis és a kezelés. folyamatosan ellenőrizni kell a hormonértékeket, de szerinte, sikerülni fog a teherbeesés, drukkolok!
2009. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen kicsit. Nem vészes,de egy 5-7 kg-tól jó lenne megszabadulni.Lehet,hogy attól hízik meg vki, hogy PCOS vagy, hogy attól lesz PCOS, hogy meghízott?
2009. okt. 27. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
második vagyok: jó a kérdés, nem tudni, lehet valaki vékonyan is pcos, de általában túlsúlyosokat érint. hogy melyik okozza a másikat azt nehéz eldönteni, de sok pcos barátnőm van, akinek javult az állapota, amint a súlya rendeződött, de a gyógyszerek is segítenek a fogyásban, szóval most ragadd meg az alkalmat és diétázz, persze csak egészséges értelemeben, a felesleges szénhidrátokat elhagyva, sok zöldséggel, keményítővel, és mérsékelt szénhirdáttal, de ha utánekeresel biztosan találsz pcos diétát.
2009. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy regeltől estig dolgozom és az evéd általában szendvics. Arra gondoltam, hogy délelőtt vmi gyümölcsöt fogok enni, délben -ha mást nem tudok- korpás vagy valamilyen fittnes kifli sovány szalámival és este meg valami kevés kaját fogok enni.Tojás,hús salátával.Meg néha megpróbálok este úgy főzni, hogy másnapra legyen kaja. Ha néha így délben egy-két ilyen kiflit megeszem az ond. Meg heti minimum 3x tornázni fogok.A nasit meg teljesen eltörlöm, max. ha már rettenetesen megkívánom veszek diétás csoki. Szerintd ez így jó lesz?
2009. okt. 27. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:
kifli helyett korpás keksz, vagy saláta délben is. ha már pékárú, akkor mindenképpen teljeskiőrlésű legyen, a torna nagyon jó ötlet, hajrá és kitartás!
2009. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pcos-m van. Kb. 1 hete keringett itt egy pcos-oknak való diéta. Én is megkaptam. Ha érdekel, írj privit és elküldöm.

2009. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lányok! a pco azt jelenti, hogy a petefészekben, vagy fészkekben több tüsző megért, de nem tudtak kipattani valami miatt, így ciszta formájában visszafejlődtek. Van hogy valakinek évekig nem veszik észre. Általában az a jele, hogy ellustul a sth és nem jön meg hónapokig, vagy egy évig se a mensi.Ez ahhoz vezet, hogy túlburjánzik a hormonháztartás, és emiatt hízni kezd az ember lánya. Azért szükséges lefogyni, mert ez valahogy összefüggésben van a hormonok hatásával is.
2009. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok és PCOS :(:(:(:(:(:(
2009. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!