Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha, júl 3. -án volt meg...

Ha, júl 3. -án volt meg utoljára és általában 35 naposak a ciklusaim, lehetek 4 hetes terhes? Mert a kalkulátorok szerint ennyi vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 06:28
 1/5 Kathrin01 ***** válasza:
Hát ez a peteéeésedtől is függ, de ha 35 naposak a ciklusaid, akkor szerintem később volt péd, így lehet, hogy még nem vagy 4 hetes. Teszteltél?
2009. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz 4 hetes hiszen a terhességet mindig az utolsó mensi első napjától számolják és nem peteéréstől, mivel azt nem lehet pontosan meghatározni. A terhesséégi 40. hét a utolós mensi első napjától számolva. Ezt a dokik is mindig így számolják.
2009. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz egy jó tesztet ami elég érzékeny és hamar kimutatja a terhességet. Nekem A nemvárt napján halványan kijött a két csík. De ha még nem pozi akkor se csüggedj. Sok sikert.
2009. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Holnap reggel szeretnék tesztet csinálni.
2009. aug. 2. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz. Majd írd meg mi lett.
2009. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!