Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark-palástfű, vagy...

Cickafark-palástfű, vagy málnalevél-palástfű kombináció a jobb? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Több hónapja mérem a hőmet és mindig össze vissza van pé.Ha elkezdem inni és nem tudom csak utólag mikor volt pé gondot okoz ha tovább iszom a cickafarkat vagy a málnalevelet?
2009. aug. 2. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem ugyan ez volt a bajom, ezért hagytam abba az első hónap méricskélés után. Össze vissza mutatott mindent, szóval nekem nem jött be. következő hónapban vettem ovu tesztet és ittam a palásfű-cickafark teát. Abban a hónapban megfogant Picurka, azóta 20hetes terhes vagyok. Én jobbakat hallottam a palástfű-cickafark teáról, ezért kezdtem el szedni. Ja, és elkezdtem szedni az elevitet, babatervezés előtt 1 hónappal.

Üdv

2009. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem szedni, hanem inni, bocsi :-)
2009. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy írtál.akkor azt fogom kipróbálni, talán nekem is sikerül majd!:))
2009. aug. 2. 10:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Még csak annyit hogyha neked is össze vissza volt a menszid honnan tudtad mikor kezd el inni a palástfűt, mert én így nem igazán tudom?Te honnan tudtad, csak sejtetted?Van amikor nagyon leesik a hőm és tudom hogy akkor lesz de van olyan hogy csak kicsit esik és aztán fokozatosan megy fel.Hogy csináljam?
2009. aug. 2. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem idd a cicka-málnalevelet a 14.napig,onnantól pedig a palástfűteát!Remélem hamar összejön neked a baba!

Sok sikert!

2009. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok. Amikor ittam a teát már nem mértem a hőmet. Úgy csináltam, hogy amikor megjött rá következő 2. nap kezdtem el inni a cickafark teát. Majd amikor nagyjából tudtam hogy várható a peteérésem, akkor elkezdtem lelkesen ovu tesztet használni (teszveszen vettem olcsón), és amikor peteérés volt, akkor elkaptam az uramat, majd ittam a palástfű teát. Ha nem tudod hogy mikor van peteérésed, akkor ajánlom hogy kb a menszesz utáni 12-13.naptól kezd el az ovu tesztet.

remélem sikerül hamar a baba neked is. Ha valami nem világos, irj privit is nyugodtan.

ÜDv

2009. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ebben a hónapban kezdtem cickázni-palástozni! Cikk-cakkos görbével rendelkeztem előtte, ettől pedig gyönyörű egyenletes lett a hőm, el sem akartam hinni............múlt héten pedig pozitívakat teszteltem.

szerintem a teáknak na és persze apucinak is nagy szerepe volt abban, hogy babás lettem.

sok sikert

2009. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megfogadom a tanácsokat.Múlt hónapban nekem is volt babóm csak sajnos méhen kívüli volt:((.Remélem nekem is sikerült legközelebb jó helyre.Nektek pedig gratulálok!!Boldog babavárást!
2009. aug. 3. 07:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Segített a tea? Melyiket ittad végül?
jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!