Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak a mellbimbom érzékeny...

Ha csak a mellbimbom érzékeny és fáj ha hozzáérek akkor ez csak menstruácios tünet? Mert itt az olvastam hogy terhesség alatt az egész mell megduzzad és fájhat?! Amugy ma-holnap kellene nem megjönnie csak e miatt aggodom kicsit, reggel tesztelek

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 17:49
 1/8 A kérdező kommentje:
örlnék ha irnátook tapasztalatokat mert eléggé el vagyok kenődve hogy most sem sikerül pedig mindent megtettünk hogy összejöjjön egy baba,tudom hogy ti nem tudjátok megmondani hogy terhes vagyok e vagy sem de olyan állapotos nőket kérdezek akiknek van ezzel kapcsolatos tapaasztalatuk,előre is köszi
2012. szept. 23. 18:02
 2/8 anonim ***** válasza:
szia. erre tényleg ne alapozz. én az első babámmal enyhe mellbimbóérzékenységet tapasztaltam, sose fájt a mellem terhesség alatt, ettől függetlenül szuperül ment a szoptatás. Ma viszont detto hasonló tünetek és megjött a mensim :-(, reménykedtem hogy baba van újra. egy tezst többet mond.
2012. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem volt érzékeny a mellem és nem is duzzadt meg terhesség alatt


szal alkati dolog

de biztos van olyan akinek még fáj is

2012. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy fájt az egész mellem mint mielőtt meg kellett jönnie, csak nem jött meg. Semmilyen tünet nem utalt arra hogy terhes vagyok. De sztem itt ahány válasz annyi féle lesz, mivel ez nagyon alkati dolog. Ebből nem lehet terhességre következtetni, de kizárni sem lehet azt persze.

Drukkolok Neked, tünetekre pedig nem szabad alapozni...

2012. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat tesztelni reggel fogok első pisiből,nem akartam ma megcsinálni mert akkor bennem lett volna hogy mi van ha azért negativ mert nem reggeli első vizeletből csináltam,szoval majd holnap kiderül!
2012. szept. 23. 18:57
 6/8 A kérdező kommentje:
teszteltem,babás vagyok :) és iszonyatosan boldog!!!!
2012. szept. 24. 06:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajjjjj nagy GRATUUUULLLAAAA!!!!! Boldog babavárást és könnyű szülést :)
2012. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. szept. 24. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!