Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 32. napján vagyok,...

A ciklusom 32. napján vagyok, negatívat teszteltem reggel. Szerintetek lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
A ciklusom eddig nagyon változó volt, 30-40 nap. 18 nappal az inszemináció után vagyok. Három napja fejeztem be a crinone gélt.
2012. febr. 28. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is változóak voltak nagyon a ciklusaim! Én is teszteltem háromszor, ami negatív lett, de mégsem akart megjönni a menstruációm! Kezdtem kétségbe esni, hogy miért nem jön már meg, ha nem is vagyok terhes??? Azért velemi belső hang azt súgta, csináljak még egy tesztet! Így is lett és láss csodát, a ciklusom 40. napján pozitív lett a tesz. Ma, a 42. napon csináltam még egy tesztet és határozottan megjelent a két csík! (Második babám lesz!) Még semmi terhességre utaló tünetem nincsen, ezért még mindig hihetetlen számomra, hogy állapotos vagyok /lehetek. Jövőhéten megyek UH-ra!

Szóval fel a fejjel! Várj még jó pár napot és tesztelj újra! Még simán lehet babád! Adj időt a szervezetednek, míg jelez! Sok sikert kívánok!

2012. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat és gratula a babához! Nagyon jólesik a biztatásod!!!
2012. febr. 28. 12:49
 3/12 anonim ***** válasza:
szia! egy cipoben jarunk,en is ma vagyok a cilkus 32-ik napjan,es nekem ma reggel negativ lett a tesztem!! mondjuk nekem mostanaban 35naposak a ciklusaim,az elmult 2 honapban 35 napra jott meg,es hat en is nagyon el vagyok keseredve mert mar nagyon szeretnek babat,mar 2 eve probalkozzunk,es ez volna az elso baba!! te mikor akarsz tesztelni legkozelebb?
2012. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ma x-epil nevű tesztet használtam, arra gondoltam, holnap veszek egy qupido-t(neten olvastam róla) és hétfőn csinálok egy újabb tesztet, ha addig nem jön meg.Neked is inszemed volt vagy csak spontán próbálkoztok? Nekünk is az első baba lenne, és mi már vagy 4 éve próbálkozunk...Ne keseredj el!!!
2012. febr. 28. 14:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocs, nem hétfőn, hanem csütörtökön akarok újabb tesztet csinálni....
2012. febr. 28. 14:25
 6/12 anonim ***** válasza:
hat nekem mult honapban volt egy laporoszkopias ciszta mutetem,volt egy 5cmes cisztam,amit ki vettem,kozben meg neztek hogy ha atjarhato vagyok e,es szerencsere az vagyok!! en holnap reggel elso pisibol csinalok egy tesztet,hatha legalabb halvany lessz! es ti hogy birjatok?gondolom nehezen!!!
2012. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, eléggé türelmetlenek vagyunk már. A férjem is nagyon akarja, meg én is, biztos részben ez is a baj. Nekem még nem volt átjárhatóságim, ha most nem jön össze, akkor az következik. Legalább Te már tudod, hogy ott nincs akadály...Szorítok a holnapi teszthez!!!!!!!!!
2012. febr. 28. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
szia te nem teszteltel?csak holnap akarsz?
2012. febr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy alakult, hogy csak pénteken fogok. Mert holnap veszek madj tesztet. Veled mi a helyzet? Csináltál ma tesztet? Szorítottam!
2012. febr. 29. 09:24
 10/12 anonim ***** válasza:
igen csinaltam,es halvany pozitiv!!!! neked is megy a drukk!!!!!
2012. febr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!