Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Síkosító használata "babaproje...

Síkosító használata "babaprojekt" idején?

Figyelt kérdés

Kedves Kismamák, Anyukák! Van közöttetek olyan, aki használt valamilyen síkosító készítményt abban az időszakban, amikor már aktívan próbálkoztak? Olyan vélemény is érdekel, ahol kifejezetten a síkosító használata akadályozta a teherbeesést.

Valahol olvastam, hogy lassítja, gyengíti a spermiumokat. Bármennyire is kellemes a használta, nem szeretném hátráltatni a gólyát, ezért várom válaszaitokat!



2012. szept. 24. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, valamennyire gátolhatja a teherbeesést. Persze ez nem fogamzásgátló, tehát alapvetően nem kellene gátolnia, de mégis akadályozhatja a spermiumokat a szabad mozgásban.

Én azt ajánlom, hogy ha babát akartok, akkor ne használjatok semmit, az a biztos.

2012. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A dobozára is rá van írva (legalábbis a Durex termékekre, amiket mi ismerünk), hogy lassítja a spermiumokat (nekik nem ilyen jellegű nedves közegre van szükségük), ezért ha tényleg aktívan próbálkoztok, érdemes elkerülni a sikosítót.


Ha erre téved egy-egy tini, NEM, nem alkalmas fogamzásgátlásra! :)

2012. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan síkosító amit kimondottan gyermeket tervezőknek fejlesztettek ki. Nem tudom a nevét, de patikában biztosan meg tudják mondani.
2012. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megtaláltam!!

Hát sajnos jó drága...

[link]

2012. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én Bartoline síkosítót vettem, de fenntartásaim vannak. Megnéztem az ajánlott terméket, nagyon jónak hangzik, de sajnos tényleg elég drága! Ha pedig rendelni kell, akkor még kb. 1000-1200 postaköltséget is kell fizetni!
2012. szept. 24. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen kérdésem mert az én fejemben is megfordult és abba is hagytuk a használatát,lehet ez csupán véletlen de most,egy honapra rá pozitivat teszteltem
2012. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!