Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha terhes lennék,...

Szerintetek, ha terhes lennék, akkor lehetséges az, hogy 2 nappal a nemvárt előtt nincs semmi terhességre utaló jelem, azon kivül, hogy pict megduzzadtak a melleim és valami furcsa fémes izt érzek a számban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
abszolut lehetséges,sokan (akik nem tudatosan készülnek a babára és görcsölnek rá minden tnetre) nem is tudják hogy terhesek 1-2 héttel a nemvárt után,amugy én azt olvastam hogy a terhességi tünetek a 6.héttől jelentkeznek
2012. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.héttől kezdődtek a tünetek.
2012. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó lenne..:) Próbálok nem rágörcsölve bizakodni... Egyelőre még menstruációra utaló tüneteim sincsenek (pedig ilyenkor már szoktak),hátha ez jó jel lehet..
2012. szept. 18. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A 7.hétig nekem sem volt semmi, bezzg utána felkelni sm tudtam, kórházba kerültem. Drukolok, hogy te ne így járj!


24 hkm

2012. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat,hogy beleszólok,de egyáltalán nem törvényszerű az,hogy csak a 6. meg a 7. héttől kezdődnek a tünetek!!Nekem már a 4. héten is volt.Sőt,a nemvárt előtt 1 nappal teszteltem pozit,és már akkor is volt tünetem!!Meg volt egy a beágyazódás ideje alatt is!!Pl spontán kívántam meg ételeket,ami ezelőtt SOHA nem történt meg velem,ebből gondoltam,hogy baba lehet a dologban.Meg fájtak folyamatosan a mellbimbóim.Tudom,ez is szinte mindenkinél jelentkezik mensi előtt,csakhogy nekem a mensi előtt 4-5 nappal midig elmúlt,viszont most folyamatosan fájt! :) És nagyon sokat szurkált a hasam alja,amihez később társult a görcsölgetés.Soha nem szurkált még annyit a hasam alja mint akkor,azaz a beágyazódás ideje alatt. :)

7 hkm

2012. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!