Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 18. napjan vagyok es...

Ciklusom 18. napjan vagyok es felvaltva szurkal hol a bal, hol a jobb petefeszkem.12. napon voltunk egyutt a parommal.14. napon volt peteeresem . Lehet beagyazodas jele a petefeszek gorcsoles?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz még túl korai szerintem. Én 20. napon vagyok nekem is szúr és szerintem nekem nem az :)
2012. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkált néha de csak a bal és, mint utólag kiderült a baba miatt volt és bal oldat is ágyazódott be:)Ha neked mindkettő szúr lehet ikrek??:)
2012. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mara elmult a ptefeszek szurka es mar " csak" a hasam alja fajdogal tompan,neha meg mintha bizseregne is...Majd kiderul mi lesz a vege...jovoheten mar lehet okosabb leszek. Nem gorcsolok ra,ha ugy dont,h jonni szeretne,mi nagyon nagy szeretettel varjuk. :-)
2012. szept. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!