Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az igaz, hogy lehet valaki...

Az igaz, hogy lehet valaki terhes, ha mondjuk hajnalban feküdt le valakivel, de estére már megjött neki? Ez hogy lehetséges? Tudnátok erre linkelni valami normális cikket vagy bármi?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én akkor estem teherbe, mikor menstruáltam. És tuti, hogy akkor.
2012. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég egyszerű.

Kitolódott az illető peteérése.

A megtermékenyült petesejt 7-12 napon át vándorol a méh felé. Ennyi idő alatt szépen lezavarodik a menstruáció (mert az ugye átlag 4-5 nap vérzés), és már meg is vastagodik annyira a méhnyálkahártya, hogy be tud ágyazódni az érkező jövevény.

A menstruáció első napjaiban teherbe esőkkel ugyanez a helyzet.

2012. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Átlagban inkább 5-8 nap a menstruáció.
2012. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarok kötekedni, de írd be Te a keresődbe hogy "menstruáció hossza", és magad is meglátod mit adnak ki az oldalak.


De a lényegen nem változtat, ha 8 napig is tart a tisztulás, akkor is van még 4 napja megvastagodni a méhnyálkahártyának. :o)

2012. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 csak1csajszi ***** válasza:
8 napig nem tarthat,maximum 7 nap! de általában 3-5 nap szokott lenni.
2012. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nődoki mondta nekem, szóval nem légből veszem:


Az tévhit, h menis alatt nem lehet vki terhes. Kevesebb az esély rá, de nem lehetetlen! Ugyanis a méhnyálkahártya azon része, ahol elkezdődött a mesni (Tehát levált már a felső réteg) azonnal kezd regenerálódni, gyakorlatilag lehet h még más részeken zajlik a menstruáció, attól ezeken a részeken már folyamatosan vastagszik vissza méhnyálkahártya. Ezért mire odaérhet a megtermékenyített petesejt, elég vastag lesz , ami elég a beágyazódáshoz.Nagy tréfamester ez a természet!:)

2012. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 8 napig tart a menzeszem. Szóval buktad csak1csajszi, miszerint max 7 napig tarthat...
2012. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csak1csajszi ***** válasza:
Hát nem tudom,szerintem a 8 nap már nagyon sok,én úgy tudtam,hogy max. 7 nap.De nem vagyok orvos..
2012. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsónak:

sajnos van akinek hosszabb ideig tart és teljesen normális. nekem a terhesség előtt 7-10 napos ciklusaim voltak

2012. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező a kérdésedre pedig igen, teherbe lehet esni így is :)
2012. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!