Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg a menszesz de a...

Nem jött meg a menszesz de a hőm már napokkal korábban leesett. Ez normális? Pedig ahogy leesik egyből megjött eddig. Lehetséges így teherbeesni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! van, hogy napokkal a nem várt előtt leesik a hő, habár írtad, hogy rád nem jellemző, de a test folyamatosan változik, így nem tudhatod, hogy most épp mi miatt történik ez. De olyat is hallottam, hogy valakinek leesett a hője, aztán újra felkúszott. Attól függ, mennyire esett le neked. Nagyon? Mert ha nem, akkor még simán reménykedhetsz!
2009. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat esett 37ről 36,5re. még sose késett mindíg pontosan jött meg eddig.
2009. nov. 11. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. akkor passz. Szerintem figyeld a hődet, vannak még csodák, ha elkezd felfelé kúszni, akkor pár nap múlva csinálja egy tesztet, de szerintem készülj fel rá, hogy ez inkább a nem vártat jelenti...
2009. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt most. Már 4 nappal korábban leesett a hőm, s késett is egy napot, utánna viszont normálisan megjött.
2009. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaaj sajnos megjött:(
2009. nov. 11. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnálom! :( de új hónap - új remények! Drukkolok!
2009. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!