Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kiváncsi. Nem vagyok még terhes de csináltattam egy terheléses vércukorszint mérést az eredmény 1. glukoz szint 4.9 a 2. glukoz szint 3.8 ez milyen eredmény szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ehgyomri verveteled 4,9, ez tokeletes:)

A terheleses pedig 3,8 ez pedig nagyon alacsony:)

Vagyis tokeletes!:)

28 hetes kismami

2012. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Talán kicsit alacsony a terhelés.Ezzel nem tudom mit lehet tenni,majd a doki elmondja. Minden esetre cukorbeteg nem vagy az tuti.

Az első eredmény 0-11 -ig jó, a terhelés 3,9-6 ig.

2012. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy! De én még sajnos nem vagyok terhes:-( épp ezen vagyunk. Csak valaki azt mondta hogy ezek az értékek nagyon nem jók, mert hogy pont fordítva reagál a szervezetem, mert hogy az első az nagyon magas alapból a második meg alacsony....én nem értek hozzá. Akkor is tökéletes ha nem vagyok terhes??szerinted?
2012. szept. 25. 10:59
 4/17 A kérdező kommentje:
Kleopátra: köszi Neked is. A doki azt mondta hogy jó nincsen vele gond, csak mivel nem jön a baby gondoltam rákérdezek hogy lehet hogy nem jó és PCO? mert valaki azt mondta hogy ez nagyon rossz eredmény :-(
2012. szept. 25. 11:00
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Ez nagyon nem jó eredmény. POntosabban nagyon rossz. Egyértelműen inzulinrezoiztenciád van amit sürgősen kezelni kéne, ami pcos-t ebbel nem lehet megállapítani, ahoz hormonsort kell nézni.
2012. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez igy onmagaban semmit nem er, egy normalis 3 pontos terheles kene meg hozza inzulin, de valoban, a 2 oras cukornak nem szabadna a 0 perces ala esnie. Szoval ez igy nem jo eredmeny, tovabbi kivizsgalas lenne szukseges.
2012. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Ne haragudj, nem akartalak megvezetni, azt hittem ez jo eredmeny.

En csak most terhesseg alatt voltam a terheleses cukron, es volt par kismama, akinek szinten alacsonyabb lett, es azt mondtak, hogy az jo, inkabb, mint hogy magas legyen.

Hallgass az utolso valaszolokra:) ok jobban ertenek hozza!

Sok sikert!

2012. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jesszusom, azért ne mondjuk már, hogy ez egyértelműen inzulintezisztencia! Majd a doki megmondja! Vidd vissza a leleted és beszéljétek meg, de ne hagyd magad ijesztgetni.
2012. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne ijesztgessétek már!

Ugyan én terhes vagyok, de nekem is hasonló az érték.

Az éhgyomri: 3,4. A cukros lötty után 60 perc múlva: 3,2. 120 perces pedig: 3,6.

A doki szerint jó, a cukorbeteg kolléganőm szerint pedig nem szokványos, de jó eredmény.

2012. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Terhesség alatt normális, mivel terhesség alatt mindenkinél megemlkedik az inzulinszint, de ő nem terhes. A terheléses eredmény nem eshet az éhygomri szintjére pláne nem alá. Neki nagyon nagy alá esik ebből egyértelműen látszik az inzulinrezisztencia, még az inzulin eredmény nélkül is. Menny a mensmentisbe.
2012. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!