Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt mensi napján gabriel...

Nem várt mensi napján gabriel teszt délelőtti pisi nagyon halvány rózsaszín +eredmény időn túl (20 perc). Másnap reggel pred. Early első pisiből mintha negatív lenne, de esélyes egy halvány, alig látható csíkra (szellemcsík? ), nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Hasonló vkinek?
2012. szept. 19. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor már a remény erősen ott van!

Várj még egy két napot, és akkor tesztelj megint!

Szorítok!

2012. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok...ha nehéz is..
2012. szept. 19. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez van most nalam is!!!!!!!!! Csak a teszt mas...
2012. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, holnap reggel tesztelek megint. Az elvileg mar a 15. Nap lesz, de ma reggel vagy negativ volt, vagy szellemcsik. Tegnap delutan egy 20 perc mulva lett pozitiv...????
2012. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akkor egy cipőben járunk.

Ezt hogy lehet kibírni??!!

Nem délutániból, hanem délelőttiből (tehát nem első pisi) lett halvány+ 20 perc után, azaz időn túl, nem tudom ez így lehet nem is valódi eredmény...a ma reggeli pedig eldönthetetlen, mintha ott lenne a csík, de olyan halványan...

Neked sem egyértelmű a teszted?

2012. szept. 19. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, egy cipoben jarunk, a tegnapi nem volt egyertelmu, amit reggel csinaltam, az inkabb negativ. Ma reggel megint teszteltem egy masik fajtaval, es 10 perc utan lett nagyon halvanyan pozitiv, es azota erosodott, mostmar egy halvany piros csik van a teszt helyen. De ilyenkorra, ma a 15.nap van, mar szerintem egybol latszania kellene... Uh nem tudom mit csinaljak, megjonni nem akar, jelet sem latom! Te ma nem teszteltel?
2012. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem se jött meg, de reggel azzal az érzéssel ébredtem, hogy megjött, pedig nem. Kissé émelygek, és a az alhasamba nyilal...Nem teszteltem ma. Azt se tudom, milyen tesztet vegyek. Te milyet használtál ma? És általában?

Olvastam már olyat, hogy a mensi elmaradása után csak 5-6 nappal lett vkinek halvány +..szóval ez teljesen egyénfüggő...

A mai eredményed jó jel... :) Drukkolok!

2012. szept. 20. 09:02
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon kérlek, tegyetek fel tesztképeket, hadd lássam!!!! Köszike!!!!
2012. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ma coraxot hasznaltam, elottem 2x meg Angyalosat. Azt nem tudom milyen, vmi uj, elottem meg nem lattam ilyet. Angyal, az a neve. Hat igen, van akinek kesobb indul be, de ezek a ketsegek... Vagy legyen potitiv, vagy jojjon meg, h tudjam! Hat neked is ugyanez...:) mikor csinalsz tesztet megint? Kepet meg hogy rakjak fel?
2012. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a www.kepfeltoltes.hu oldalon a tallozás segítségével bemásolod a képedet és alul még megadod az e-mail címedet, ahova küldik a képről a linket, és ezt a linket írd ki ide :)
2012. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!