Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedjek a babában?

Reménykedjek a babában?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk. 3 napja késik de fájdogál a hasam, de nem úgy mint amikor meg szokott jönni. Csináltam már 2 tesztet (mondjuk a vaterán vettem) mind a kettő neg.volt. Ma vettem egy másik jobb minőséget, megpróbálom majd azzal is. Olyan problémám van hogy megvagyok fázva, köhögök náthás vagyok. Plusz pajzsmiriggyel műtöttek 7 hónapja és kb. 1 hónapja változtatták meg a gyógyszerem adagját.

2012. szept. 26. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg holnap reggeli elsőből,de lehet csak megkeveredett a szervezeted!

Majd írd meg mi lett!

Drukkolok!

2012. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól félek hogy az is negatív lesz lehet hogy majd pénteken tesztelek ha csak meg nem jön addig.
2012. szept. 26. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem zárhatod ki sajnos!

De várj,és reméljük nem jön meg!

2012. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napja késik és negatívak lettek a tesztjeid,akkor szerintem nem valószínű,hogy terhes vagy.De hátha csak alacsony még a hcg-d és azért nem mutatja még ki!!De mivel pajzsmirigy problémáid is vannak,lehet,hogy az kavar be,mivel a hormonokért ez a szerv a felelős és ha felborul a működése tud ám galibát okozni a szervezetben.
2012. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a teszt a mensi elmaradása után egy héttel sem mutatta ki, úgyhogy nem is foglalkoztam vele, amíg hányingert nem kaptam a popcorn szagától, ez kb egy hét múlva volt...

Most lesz 6 hónapos nagylány a kincsem :)

2012. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem sikerült!

Majd írd meg mi lett!

2012. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Tegnap teszteltem megint egy negatívot. Várok még pár napot aztán elmegyek dokihoz.
2012. okt. 1. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!