Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már ne reménykedjek babában?...

Már ne reménykedjek babában? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szerdára nem várom, még sose volt ilyen "ronda" a görbém, de nem nagyon tudok mihez hasonlítani, mert olyan görbém van ahol clostit szedtem vagy nem volt ovu. Most magától volt, de a görbém fura. Volt valaki így és babás lett. Tünetem nincs semmi, ami szintén fura, mert az elmúlt hónapokban ilyenkor már fájt a mellem, most meg semmi.
2009. jún. 20. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez a görbézés, nem biztos módszer. Szerdára nem várod, az még 4 nap :) Bőven lehetsz terhes, semmi akadálya, én el is felejteném ezt a görbézést, csak fájdalmat okoz az embernek. Kivéve persze ha nem orvos kéri a hőgörbét. Nyugodj meg és várj szerdáig, a tünetmentesség meg semmit, de tényleg semmit nem jelent :):) Drukkolok :)
2009. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a drukkot, a hőmérőzés nekem segít, mert alátámasztotta, hogy tényleg nincs (nem volt) peteérésem, hosszú ideig. Az orvos is javasolta, hogy vezessem.
2009. jún. 20. 16:57
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja a görbém elfelejtettem! :)

[link]

2009. jún. 20. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok problémát :) Helyesen van behúzva a peteérésed, ami 10-én volt, jókor voltatok együtt, nincsenek óriási ingadozásaid, ha babás vagy, akkor eztán fog emelkedni, és tartós maradni :) Első voltam megint :)
2009. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, az én görbém ebben a hónapban még "rondább", ja, és terhes vagyok!!! ne add fel a reményt és főként ne görcsölj rá a babára, jön, ha itt az ideje. ha gondolod tesztelj, de ha neg. még ne mondj le róla. A ciklusaim mindig 30 naposak voltak, megijedtem, hogy most mi van, a ciklus 36. napján (tegnap) teszteltem először pozitívat. belinkelem a hónapomat, hátha ettől jobban érzed magad: [link] Sok pozitív tesztet kívánok.
2009. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia nekem se volt jele hogy tergóhes lennék a nemvárt után mivel késett 2napot vettem tesztet most 6 hetes vagyok!!és nem vagyok rosszul semmi gondom !!drukkolok
2009. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztató választ! Igyekszem nem görcsölni, ami egyre jobban megy, mert el sem tudom képzelni, hogy terhes lehetek. Tesztet nem csinálok, csak, ha nem jön meg, és akkor se rögtön, majd várok. Júliusba már úgyis meddőségire megyünk, csak reménykedtem, hátha nem kell mégse.
2009. jún. 21. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!