Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Tapolcai Kaáli intézettel...

A Tapolcai Kaáli intézettel kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Oda készülünk a párommal, minden érdekelne.

Mennyi idős vizsgálatokat fogadnak el?

Az átjárhatóságim 10 hónapja készült, elfogadják-e?

Ha valaki elmúlt 40 mindenképp lombikot csinálnak, vagy inszemet előbb?

Vagy bármit írjatok, hogy bántak veletek, mit kellett fizetni, és mely vizsgálatokat nem?



2012. szept. 26. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szeritnem kerss másik intézetet. nem vizsgálnak rendesen, kapkodnak a lombiknál, nem ellenőrzik, hogy valóban sikerült e.
2012. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked nem sikerült? Mert másutt csak jót olvastam Tapolcáról.
2012. szept. 27. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nyilván vannak negatív tapasztalatok, ám én az ellenkező oldal vagyok! Pécsről járunk Tapolcára, itt a Kaáliban dr. Török Attila az orvosom, és mentünk utána Tapolcára, ott történtek a beavatkozásaink. Igenis alapos, az ott dolgozók is kedvesek, empatikusak, segítőkészek, sosem mennék máshova!
2012. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumergo ***** válasza:
88%

Mostanában van itt valaki, aki mindig leszólja őket, de én sem értem miért. Csak jó tapasztalataim vannak.

Vérvizsgálatok fél évig jók.

Ha nem voltál átjárható, akkor sztem nem fogják újra megcsináltatni az átjárhatóságit. Valamint 40 felett nem inszemeznek, ez tuti, akkor nem is lényeges az átjárhatóság. Esetleg, ha jók a petevezetékek, lehet, h egy inszemet megnéznek, hátha.

A fizetésről régi tapasztalataim vannak, mikor még szinte semmi vizsgálatért nem kellett fizetni. Most már kell állítólag. :-(

2012. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)))

Mindenütt csak jót olvastam. %-osan is jók a statisztikák ott.

2012. szept. 27. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem voltam ott, mert annyi ismerősöm ment oda és menekültek onnan illetve fórumos ismerősöktől is rengeteg rosszat hallottam, meg leírják a dolgaikat, hogy ezek után nem mentem.
2012. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sumergo ***** válasza:
85%

Off: Ja, hogy te úgy mondasz véleményt, h nem is saját tapasztalat?!

Elhiheted, máshonnan is menekülnek, pl: Győrből sokan jöttek át Tapolcára, mikor oda jártam, de volt olyan pár is, aki inkább kifizette a teljes költséget, de inkább Tapolcára jöttek Olaszországból. Azt mondta a csaj (együtt voltunk beültetésen, volt időnk beszélgetni), h ez nagyságrendekkel jobb ellátás, mint abban a két intézetben Olaszországban, ahol voltak. Olaszországban pl egyáltalán nem kellett visszamenni lombik után. Otthon kellett tesztelni, aztán ha sikerül, a sima nőgyógyászhoz kell menni, de nekik nem sikerült ott. Tapolcán viszont igen! Minden nézőpont kérdése. Nekem bárki mondhat rosszat Tapolcáról, nem fogom elhinni, mert a saját tapasztalatom mást mutat.

2012. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek sumergoval. s ahogy írtam én is, saját tapasztalaton alapuló véleményem tudom megosztani veled kedves kérdező, hogy mind szakmailag,mind emberileg maximálisan csak pozitívumot tudok leírni a Tapolcai intézménnyel kapcsolatosan! Rólam más meddőségi intézmény kézlegyintéssel lemondott, itt küzdöttek velünk, értünk, s a lehetetlenből már 3x is sikerült! igaz,sajnos egy vetélés,és két méhenkívüli (ám ez csupán - maga dr. Czeizel is azt mondta a velem történtekre,egyszerűen pech,hogy így alakult) de nem adjuk fel!
2012. szept. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!