Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálat. Megnéznétek...

Hormonvizsgálat. Megnéznétek az eredményeimet?

Figyelt kérdés

A mensi ötödik napján készültek:


TSH: 1,121 mIU/L

FSH: 4,7 IU/L

LH: 1,94 mIU/ml

Prolaktin: 308,3 mIU/L

Ösztradiol: 73,0 pg/ml

Progeszteron: 0,30 ng/ml

Tesztoszteron: 1,04 nmol/l


2012. szept. 26. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az östradiolod magasabb mitn kéne és a tesztoszterinid is picit lehetne alacsonyabb. A progit 21. napon is kéne nézetni.
2012. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ. A papíromon az ösztradiol follikuláris szakaszban 21,0-251,0-ig normális referenciaérték. A tesztoszteron pedig, 0,31-4,51 referencia.


Ezért nem értem.....

2012. szept. 27. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A referncia értékek semmit nem jelentenek sajna, ma már tudni, hogy azok messze vannak gyakran az ideálistól. Ösztradiolnak a ciklus elején az alsó határnál kell lennie.
2012. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Viszont a petefészked tökéletesen stimulálható,ha azért csináltattál hormonpanelt,mert babát szeretnétek:)

De sztem nem rosszak ezek az eredmények:)Nekem a TSH-m volt magasabb picit,de még mindig benne volt a keretbe,3.28 lett,és igaz másfél év után,de sikerült a baba:)

2012. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Persze, hogy babát szeretnék, ezért csináltattam. 20-22. napi vérvétel lesz még 9-e körül, kíváncsi vagyok ott mi lesz.
2012. szept. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!