Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hallottam hogy az első...

Azt hallottam hogy az első lombik nem szokott sikerülni ez igaz? Ne is reménykedjek hogy elsőre összejön? Fagyibabákat kapok vissza.

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet általánosítani,mert van akinek sikerült!

Sok sikert kívánok!

2012. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
SZORÍTOK NEKTEK! hajráhajráhajrá :)
2012. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszönjük:)de eléggé lehangol ez az információ.
2012. szept. 26. 20:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elsőre sikerült, egyből két kislány :) Szerintem hozzáállás kérdése, én egy percig sem kételkedtem benne, hogy ne sikerülne, szerintem te is légy abban biztos, hogy márpedig fog!
2012. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
dejó gratulálok:)és kettőt is szerettetek volna?
2012. szept. 26. 20:49
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első alkalom semmivel sem másabb, mint a többi. Ugyanolyan jó esélyeid vannak, mint bárkinek! Sok sikert!
2012. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ugyan nem fagyibabákból,de elsőre jöttek össze a trikrek!Rajtunk kívül még számtalan példát tudok,akiknél az első sikeres lett.Bízz benne! Sok sikert!
2012. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek kettőt ültettek vissza, de az egyik tovább osztódott, így a végén 3 baba született! (egypetéjű lányok és egy kisfiú) Novemberben lesznek 1 évesek, óriási a boldogság azóta is! :)

Remélem, nálad is sikeres lesz az 1. lombik! És persze nálunk is! :)

Drukkolok!

2012. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ahol a nő teljesen egészséges (vagy mondjuk elzáródása van csak, tehát nincs hormonális baja) és csak a férfivel volt probléma, ott első vagy második lombik általában sikerül. Mondjuk azt nem értem, hogy első lombikod, de fagyibaba lesz? Túlstimuztak és nem volt ET?
2012. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
velem még nem foglalkoztak csak a páromat vizsgálták.azoosperma van és ezért biopszia lesz de mivel nekem csak februárban lehet lombikom a BP Kaáliba igy le kell fagyasztani addig.
2012. szept. 27. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!