Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első lombikom sajnos nem...

Első lombikom sajnos nem sikerült. Igaz, hogy a következőt az első beadott Ovitrelle szurit eltelt 3. hónapban lehet elkezdeni? És szerintetek mik a második sikerének a titka? Jó volna néhány pozitiv esetről is olvasni néha. Kérlek, irjatok!

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a második lombik sikerült!Igaz nem kezdhettük három hónap múlva mert addigra lett egy cisztám!Szednem kellett 2 hónapig fogamzásgátlót!Vagy ezért sikerült vagy azért mert a másodiknál szedtem méhpempőt!Ettől lett szép a nyálkahártyám! Sok sikert!
2012. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a második sikerült!

Mi 4 hónapot hagytunk ki. Nekem úgy magyarázta a doki, hogy 3 vérzést mindenképpen meg kell várni a sikertelen után és a 4.nél kezdeni, ha minden ok.

A második sikere? Nekem minden ugyanúgy történt. Kivéve egy plusz injekciót. Szerintem, a szervezet már jobban reagál ekkor, "hozzászokik" a szurikhoz stb.

2012. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan igen, de a szervezeted miatt minimum 3 ciklust kell várni.
2012. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!