Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt 1 menszim. Terhességi...

Kimaradt 1 menszim. Terhességi teszt még nem mutatja ki a terhességet és a doki se látta a babát ha van. Kérdésem az hogy ha pl. ha juliba nem jött meg de mondjuk 20 án estem teherbe akkor még van remény? Többször probálkoztunk

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég kevés információt írtál.


Mikor kezdődött az utolsó vérzésed? Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Melyik hónap 20-ról beszélsz? Mikorra vártad a legutóbbi vérzésed?


Egy ciklus minden további következmény nélkül kimaradhat teljesen.

2009. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Junius 16 volt az utolsó. Előtte az utolsó 2 dátum: Május 6 és március 29 . Tehát mindig késik ennyit de megszokott jönni. Juliusban semmi nem volt. Az óvutesztem most julius 29.én 30-án és 31 én pozitiv volt , de a terhességi teszt negatív és a doki se látott babát. Igy lehetek babás? És ne haragudjatok ha értelmetlen vagy zavaros a kérdésem de már nem tudom mire számíthatok.
2009. aug. 3. 08:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor az óvuteszt + volt probálkoztunk . Akkor teherbe eshettem? Igy hogy nem jött meg?
2009. aug. 3. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy számolom, hogy kb 35-37 napos ciklusaid lehetnek. Kicsit hosszú, de teherbe lehet vele esni.


Kb július 13 körül kellett volna, hogy megjöjjön, de ez kimaradt. Erre bő két hétre volt pozitív az ovuteszted, ekkor szeretkeztetek is, és teherbe eshettél.


De a terhesteszt csak legharamabb a fogantatás után két héttel tud bármit is mutatni, és gyakran még akkor se, csak egy-két héttel később. Ma még csak augusztus 3-a van, eszméletlen korán. Ha a baba meg is fogant, még be sem ágyazódott, terheshormonok azonban csak a beágyazódás után kezdeke el termelődni. Várj legalább augusztus 14-ig, addig ne tesztelj, nem érdemes.

2009. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor még van remény arra hogy baba van a dologban . Megirom majd mi lett az eredmény és még egyszer köszönöm.
2009. aug. 3. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van, annak nagyon örülnék, ha megírnád. :-) és drukkolok neked.
2009. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! Na teszteltél már??? Drukkolok neked
2009. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!