Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menstruációm,...

5 napja késik a menstruációm, a párommal most próbálkoztunk először "élesben", Elevit-et szedek 2 hónapja. Teszt sajnos neg. , alhasi fájdalmaim vannak, egyébként elég sokat eszek mostanában. Mi lehet velem szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

5 nappal elmaradás után már ki kéne mutatnia de volt rá már példa hogy nem mutatta csak kicsit későb, bár ritka... a sok evés még nem hiszem hogy jel lehet ahhoz még korán van.

Lehet hogy most egész egyszerűen csak késik.


Ez alhasi fájdalom meg egész csomó mindent jelenthet, szóval erre tuto válasz nincs: vagy meg fog jönni de késik, vagy ha továbbra sem de a kövp teszt is negatív akkor menj dokihoz.

2010. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod.. bár nagyon jó lenne ha baba lenne :)
2010. jún. 27. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt szerintem az sem :) Mindenesetre szurkolok :)
2010. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi egy jo tanacs NE GORCSOJ RA nem szabad en igy jartam 5 honapon keresztul mindig kesett es mondtam na most vagyok terhes na most csinalok egy tesztet es sajna negativ lett mindig,ebben a honapba nem erdekelt abszolut egy tesztet sem csinaltam ma 10-dik napja h keseik es ra vett a ferjem h csinaljak megis egy tesztet es pozitiv lett:)ugy hogy ne gorcsoj ra es meglatod osze jon tapasztalatbol beszelek sok sikert kivanok es majd ird meg h mi lett
2012. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
állítólag ha szex előtt kinyalod és leszopod a párodat nagyobb az esélye, hogy gyógyszert és óvszert nem használva terhes legyél!
2014. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!