Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódási vér vagy nem?

Ez beágyazódási vér vagy nem?

Figyelt kérdés
Október 2.-ra nem várom, de 25.-én este azt vettem észre hogy vérzek, mind a mai napig és nem tudom hova tenni. Jóval kevesebb mint ha megjött volna de nem tudom hogy a beágyazódásnál mennyi jön és meddig. Mi lehet ez? Vagy próbál megjönni hamarabb?

2012. szept. 27. 11:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy iszonyatosan fájok lent, pedig nekem amikor megjön se nagyon szokott fájni.
2012. szept. 27. 11:21
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem megfog jonni... nekem is pontosan 5 nappal mensi elott barnaztam... nemtudtam mire tenni... aztan utana olvastam a neten...persze terhes vagyok,igy meg ugy...

ahha...nagy pofara eses szeruen megjott..raadasul kesett is ,ez volt benne a legszebb....

De azert neked megy a drukk...

Ird meg azert majd,hogy mi lett veled!

2012. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de sajnos nekem is csak megjött :( de olyan furi hogy 20 napra nem értem mitől vannak ezek és most még tovább is tart a vérzés :(
2012. szept. 30. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

sajnálom :(

képzeldd el,nekem ez azóta van amióta babát szeretnénk a párommal! (6 hónap)

Elötte ilyen soha nem volt... :O

sajnos gondoltam,hogy neked is megfog jönni,mert tipikus eset ami velem márvagy 4szer elöfordult....

jövöhónapra sok szerencsét a babásodáshoz :)))

XOXO

2012. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!