Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-es érzékenységű tesztet...

10-es érzékenységű tesztet érdemes a menstruáció előtt pár nappal megcsinálni? Írjatok légyszíves

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim, de még van pár napom a menzeszig. Lehet, hogy korai, de úgy gondoltam csinálok egy tesztet, mert pár napja mintha nagyobb lenne kicsit a mellem, és reggelente ég a gyomrom, a kávé szagtól meg felfordul:S (Pedig nagy kávés vagyok) Reggelizni sosem szoktam, de most úgy ég a gyomrom reggelente, hogy muszály magamba tömnöm valamit. Tapasztalt kismamák segítsetek, nekem még nincs babám, ti biztosan okosabbak vagytok a témában:)Köszi előre is

2012. szept. 27. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd ez olyan,hogy vagy kimutatja vagy nem!

Nekem már jóval mensi előtt a 25-ös is kimutatta, de pl. barátnőmnek a 10-es is, csak két nap késéssel!

2012. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia Nekem 4 nappal menzi előtt kimutatta a facelle teszt.

Drukkolok és írd meg hogy mi lett az eredmény.

2012. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd csinálhatsz, de negatív eredmény esetén ne keseredj el, mert elég kicsi az esély, hogy láthatsz bármit. Ha nem akarsz idegeskedni, hogy az ott most csík vag ynem csík, miért scak ilyen halvány, meg miért negatív, ha ezt érzed, stb. stb. akkor várd meg a mensi késését. Semmi értelme korábban ezen agyalni. Ha baba van, ott lesz akkor is, és biztosabb jelet kapsz róla, mint most. SZerintem tereld el a figyelmed, bármilyen nehéz is, és tesztelj akkor, amikor tutit mutat. Késés után két nappal!
2012. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4 nappal menzi előtt pozi lett a Clearblue!!!

25 hkm

2012. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
holnap kéne meg jönnie de már hétfön a medi lab pozi lett holot a vaterás 10es teszt még csont negativ! És tudom a peteérés 14dikén volt mert uh-n voltam a mai tesztem 13dpo már joval erösebb:-)
2012. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sokat számít a teszt érzékenysége, a Clearblue amúgy hiába kevéssé érzékeny, a tapasztalatok szerint hamarabb jelez (bár jó drága :) ).

Amúgy 10 nappal a fogantatás után már van rá némi esély halvány pozitívra, :) Nekem eleve rövid ciklusaim vannak, tehát rendszerint a ciklus 24.-25. napján teszteltem, és ha babás voltam, akkor már kimutatta, sőt, volt, hogy előtte is.

Első terhességemnél a dokim csodálkozott, hogy miért teszteltem olyan korán, már a nemvárt előtt. Mondtam, hogy igencsak gyanús volt, hogy 3 nap alatt egy kosárméretet nőtt a mellem. :)

2012. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. Akkor azt hiszem még várok két napot, hogy ne pazaroljam el a tesztet:) Írok majd, hogy mi lett, persze.
2012. szept. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!