Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes elvégezni a terhességi...

Érdemes elvégezni a terhességi tesztet vagy várjunk még vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Vettünk a párommal egy clearblue digital terhességi tesztet. Azt írja hogy reggeli vizelet kell ahhoz hogy el lehessen végezni a tesztet. Csak az a baj vagy nem tudom hogy nekem most múlt el a menszeszem.Csak mert ilyen tüneteim vannak hogy hányok, szédülök, fáj a fejem.
2012. márc. 30. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A mensi azért eléggé ellentmond a terhességnek. Iszonyú ritkán megesik vérzés, de az enyhébb, mint a normál mensi. A clearblue egy baromi drága teszt. DM-ben lehet kapni olcsóbbat is, és ugyanolyan jó. Én nem lőném el, csak egy hét múlva, akkor már tuti a dolog. Addig várnék, vagy olcsóbbal próbálkoznék (nem tudom, mennyire számít az ára, de egy ennyire necces helyzetben ezer forint feletti próbát tenni, hát ... nem tudom, én nem tenném).
2012. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem volt normális a mensid, akkor lehetsz terhes. Hődet nem méred? Mert abból is lehetne következtetni, hogy ha nem esett le, akkor is van esélyed.

Na de ha úgy érzed, hogy valami nem stimmel, mint írod, vannak tüneteid, akkor szerintem holnap reggeli első vizeletből csinálhatsz is tesztet!

2012. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Németországban vagyunk és itt ezt találtuk. Akkor várjak vele még egy hetet azt mondod?
2012. márc. 30. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már vannak tüneteid, akkor ki kellene, hogy mutassa...
2012. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most akkor mit csináljak? :D
2012. márc. 30. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:
felesleges a teszt, mástól is lehet szédülni meg hányni, főleg, ha meg is jött rendesen.
2012. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 nap múlva reggeli első vizeletből tesztelj. Vannak tüneteid, ezért ki kell hogy mutassa, főleg a clearblue!

De amúgy ha normális mensid volt, akkor nem tartom valószínűnek a terhességet. De egy próbát megér, ha tényleg úgy érzed.

2012. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

Ha volt is menzid attól lehetsz még terhes.Sokan menstruálnak teherbe esés után.

14 nap után már bármikor kimutatja egy teszt.Reggel-este mindegy.

Te pedig már tuti túl vagy az ovu utáni 14.napon,hacsak nem később estél teherbe.

2012. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha '.Sokan menstruálnak teherbe esés után' igaz lenne, akkor nem lenne elsődleges terhességi tünet a mensi elmaradása. Azért ezt tartsuk szem előtt! A sokan nem azt jelenti, hogy itt találunk kb. 20 nőt, aki vagy igazat mond vagy nem, hanem azt, hogy _általában_, azaz az esetek 99%-ban NINCS mensturáció terhesség alatt! Szerintem nincs szó babáról. De ha megnyugtat a teszt, csináld meg.
2012. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges ellőni a tesztet. Ha rendesen meg volt, kifejezett terhességi tüneteket mint bimbó érzékenység, szagundor, mensis görcs, hányinger nem tapasztalsz, kizárt, hogy terhes legyél.
2012. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!