Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismama vagyok! Menzesz...

Kismama vagyok! Menzesz szerint 4 hetes. Ultrahangon mondták, hogy minden jó, és látni hogy a jobb oldali petefészkemből lökődött ki a petesejt, mert bevérzés látható. Ez nem gond? Meddig látszik ilyesmi? Hány hetes korig?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 15:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4 hetesen mi alapján állapítottak meg várandósságot? Ilyenkor még semmi nem szokott látszani...
2012. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

4 hetes magzat akkora,mint egy makszem... nem lehet eszrevenni meg az UH-on....

ez lehet a legelso foto a 4 hetes magzatrol..... [link]

2012. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tyűha ez furi!Azt láthatták hogy történ-e peteérés, de hogy te négy hetes terhes vagy, és ezt orvos mondta ez lehetetlen!!Szerintem válts orvost!
2012. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

26, 27 naposak a ciklusaim, és valószínű korai peteérésem volt. Nem jött meg, ezért teszteltem, pozitívat. Ez az utolsó menzesz szewrinti 4. héten.

Barátnőm szonográfus, ő nézett hüvelyi UH-val.

És látszott. Képet is adott, de jól ránagyított, és egy picike fekete foltot látni.

Miért? Azt gondolod, hogy az előző hónapban "készült", csak megjött mégis?

Vagy miért olyan hihetetlen ez?

2012. szept. 27. 15:29
 5/21 A kérdező kommentje:

Akkor én ezt már végképp nem értem...

Lehet hogy az előző hónapban fogant?

De akkor csak a ciklus közepén lehetett, mert csak akkor voltunk együtt. És arról nem is beszélve, hogy akkor még megszakítással, de védekeztünk. Hó végén csináltam tesztet is, az negatív lett (de mondjuk azt lehet túl korán.), és meg is jött rendesen a menzeszem. És a menzsz utáni napokban már nem védekeztünk.

Szóval vagy egy héttel a menstruációm után fogant, vagy már az előző ciklus közepén, de akkor meg miért jött meg? És a negatív teszt? Meg hát akkor ez már kb. 8 hetes terhesség, amikor is ugye már embrió van szívmúködéssel, meg nem is tudom, de kb 15-20 mm CRL.

Na ezt lehet találgatni...

Segítsetek, erre már nagyon kíváncsi vagyok.

2012. szept. 27. 15:35
 6/21 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

pozitiv tesztet van mar?

2012. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

jah most irtad,hogy pozitiv...

bocs...

hat akkor gratulalok... :)

de hat akkor miert nem kerdezted meg ott,hogy medig normalis ez?

Mi nemtudhatjuk...hiszen ez a teherbeeses,es nem a terhesek kerdesbe irtad be.....

2012. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha az előző ciklusban fogant volna, már szívhang is lenne.

De 4 hetes terhességet még nem lehet kimutatni uh-val. Nekem 24-26 napos ciklusaim voltak, korai peteéréssel, de még így is 5 hetesen látszott nagyon jó felbontású uh-val egy pici pötty...

Szerintem a barátnőd valamit nagyon akart mutatni, és keresett egy pöttyöt (lehet azért találni pöttyöket ultrahanggal), és ráfogta, hogy az a petezsák...

Mindenestre ha a teszt pozitív, abban alapvetően bízhatsz, csak majd 6 hetesen csináltass ultrahangot, orvossal. :)

2012. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

megint egy untakozo NO.....

"És csak kíváncsiságból írtam így a kérdést, ugyanis már majdnem 6 hetes vagyok. "

a kovetkezo hozzaszolasod mi lesz?

"igazabol nem is akarok terhes lenni,mert van egy 3 honapos kisfiam,akit meg szoptatok...."

vagy mi?????? anyaaaam

2012. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Annyi látszik, amennyit mondott. Hogy volt ovulációd, és a petesejt helyén kialakult a sárgatest, ami amúgy is minden ciklusban kialakul, ha volt ovu.

Még nem látja a babát ilyenkor, majd 5 hetesen kb. a petezsákot, szívcsőpulzációt meg a 6. hét körül.

2012. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!